פרטים אודות מסלולי הלימוד ניתן לקבל גם בטלפון: 072-3341833

לקבלת שיחה מנציג מקצועי, מלאי את הפרטים הבאים:

*
*
*

לפניכם מידע אודות לימודי איפור במגוון מסלולים.

לימודי איפור

קורס איפור מקצועי

קורס איפור מקצועי

אחד הקורסים הרב-גוניים ביותר הקיימים במכללה, הוא קורס האיפור המקצועי.

לפרטים נוספים
קורס איפור קבוע

קורס איפור קבוע

איפור קבוע, כל אישה יודעת, חוסך את הצורך בהתאפרות ארוכה ומפרכת ומאפשר לקצר את ז...

לפרטים נוספים
קורס איפור עיניים

קורס איפור עיניים

איפור עיניים יפה עשוי להוות את ההבדל בין מראה זוהר ונוצץ, למראה שפוף ועייף. באמצ...

לפרטים נוספים
קורס איפור לנערות

קורס איפור לנערות

במהלך הקורס, הנערות ילמדו טכניקות ויישומי איפור המתאימים במיוחד לצרכיהן הייחודיי...

לפרטים נוספים

 

אז החלטת שאת רוצה להיות מאפרת? רוצה להשוויץ בכישרונך  ולאפר את החברות, או אפילו לקחת את זה שלב אחד קדימה ולאפר בהפקות אופנה?

ברוכה הבאה למכללת ג'וליה ג'ייקובסון. המכללה מעבירה קורס המתאים במיוחד עבורך – קורס לימודי איפור.

פעמים רבות, אני נשאלת – מדוע ללמוד איפור? הרי כל נערה מתבגרת  כבר עוסקת בזה.  אנו חיים בחברה מערבית פתוחה ופלורליסטית, וכיום נערות מתחילות להתבגר בערך בגיל בת המצווה.

ובכן, לימודי איפור ילמדו אתכן בדיוק כמה אתן יודעות פחות ממה שחשבתן. במהלך הלימודים, תכירו כלי איפור שמעולם לא השתמשתן בהם ולא ידעתן כיצד הם פועלים. תלמדו מיומנויות איפור המתמחות בשלל התחומים השונים של עולם האיפור – החל מהאיפור העצמי, כלה באיפור עיניים ועד איפור לנערות, הכולל שימוש בחומרים המיועדים במיוחד עבורן.

לימודי איפור הוא סוג לימודים שעשוי להשפיע בצורה משמעותית על האופן שבו אתן תופסות את עולם היופי. לאחר  שתעברו את הקורסים השונים ותלמדו את מיומנויות האיפור השונות, תלמדו כיצד ניתן ליצור אדם יפה, מושך וסקסי יותר באופן משמעותי מכפי שהוא באמת. תלמדו להסתיר פגמים, לייפות יתרונות ולהפוך את האדם שמולכם ליפה יותר – ומעבר לכך, בטוח בעצמו  ומאושר יותר.

לימודי האיפור במכללה מתקיימים באווירה קלילה, והחומר מועבר בצורה ברורה וזורמת. הקורסים מועברים ע"י מדריכות מהמובילות בתחום האיפור, מאפרות מקצועיות שאיפור הוא תכלית עולמן המקצועי. עבורנו, השירות בא במקום הראשון. אנו מאמינים כי סטודנטית מרוצה היא סטודנטית שקיבלה את כל הכלים להצליח, ועדיין נשאר לה טעם ללמוד עוד. את זה אנו משיגים בדרך אחת בלבד – שיעורים טוטליים, ברמה הגבוהה ביותר, ובאמצעות התנסות מעשית שאינה משאירה מקום לשאלות.