פרטים אודות מסלולי הלימוד ניתן לקבל גם בטלפון: 072-3341833

לקבלת שיחה מנציג מקצועי, מלאי את הפרטים הבאים:

*
*
*

קורס איפור עיניים

קורס איפור עיניים

 

קורס איפור עיניים מלמד את הסטודנטיות לבצע התאמה מושלמת של טכניקות האיפור, לצורת העיניים.

כפי שכל אישה יודעת, איפור חייב לבוא בהתאמה מושלמת לאדם שעליו הוא נמרח.   בדיוק כמו שלאישה כהת עור מתאים איפור שונה מאשר לאישה בהירת עור, כך עיניים שונות מחייבות שימוש באיפור שונה.

במהלך קורס איפור עיניים, תלמדו בדיוק באיזה איפור להשתמש עבור עיניים סמוכות, מרוחקות, "שמוטות", גדולות, ושקועות. כמובן שחלק מהקורס מתמקד בהתאמת האיפור לצבע העיניים, כשלעיניים בהירות מתאים צבע איפור  שונה מעיניים כהות, וכלה בזה.

הלימודים מתקיימים במכללת ג'וליה ג'ייקובסון, המכללה המובילה בישראל בתחום היופי והקוסמטיקה. השיעורים מתנהלים באווירה כיפית וחברית, יחד עם דגש על המקצועיות והשכלת התלמידות. במהלך הקורס  תקבלנה הדרכה תיאורטית שתלמד אתכן את תורת המקצוע, יחד עם התנסות ממשית שתמחיש לכן כיצד בדיוק להשתמש בידע שרכשתן.

קורס איפור עיניים מתאים לכל אישה שמעוניינת להרחיב את הידע שלה בתחום. הוא יכול לבוא כהשתלמות למאפרת מקצועית, שמעוניינת להתמקד בתחום העיניים ולרכוש ידע נוסף בנושא. לצד זה, הקורס מהווה חווייה עבור נשים רבות שלומדות אותו להעשרתן האישית, ולמען ניצול הידע על עצמן – לאחר שתיישמו את החומר הנלמד בקורס, תגלו שהעיניים הן ללא ספק ראי הנשמה!

איפור עיניים יפה עשוי להוות את ההבדל בין מראה זוהר ונוצץ, למראה שפוף ועייף. באמצעות ניצול מאפייניה השונים של העיניים והתאמתם לאיפור מתאים,  תידהמו לגלות כמה איפור עיניים יפה יכול לשפר את המראה של המאופרת!