פרטים אודות מסלולי הלימוד ניתן לקבל גם בטלפון: 072-3341833

לקבלת שיחה מנציג מקצועי, מלאי את הפרטים הבאים:

*
*
*

איך לטפח את עור הפנים

איך לטפח את עור הפנים

בתור קוסמטיקאית שנותנת שירותים שונים ללקוחות שלה, בוודאי יצא לך לא פעם לשמוע שאלה כמו איך לטפח את עור הפנים? האם יש סודות שרק הקוסמטיקאיות הכי טובות שקיימות מכירות? או שאולי יש משהו שידוע לכל אישה שעוברת גיל מסוים? האמת היא, שאפילו אם את קוסמטיקאית טובה ומוכשרת במיוחד בוודאי יצא לך לראות שקשה לעזור לאישה לשקם את עור הפנים שלה. לכן נשאלת השאלה – איך באמת כדאי לטפח ולשמור על עור הפנים?

כל הסודות שכל קוסמטיקאית חייבת להכיר

מלבד העובדה שמומלץ, בתור אשת מקצוע מהתחום, לעשות עוד ועוד קורסים שונים כדי להישאר תמיד מעודכנת, חשוב שתכירי כמה סודות משמעותיים לטיפוח העור:

  • יש להשתמש בקרמים כמה שיותר מזינים
  • עדיף לבחור תפריט אוכל מאוזן
  • עדיף לא לשתות אלכוהול על בסיס קבוע

ובנוסף, יש להקפיד על ניקיון כמה שיותר עמוק של הפנים לעיתים קרובות. כלומר, בחיי היומיום כדאי לשטוף את הפנים עם סבונים ייעודיים ואילו פעם בכמה חודשים מומלץ לעשות ניקוי עמוק יותר. פילינג, ברמות שונות, יכול לסייע בהסרת העור המת ולעודד בצורה כזאת את צמיחתו של עור חדש. את כל הטיפים הללו כדאי לך להעביר ללקוחות שפונות אלייך כי אין ספק שכך הן תקבלנה הרגשה שאת אשת מקצוע רצינית ומקצועית ביותר. המכללה שלנו יש לא מעט קורסים לטיפולי פנים מקצועיים. 

בואי לעשות השתלמויות מעניינות בתחום

לבסוף, בכל מה שקשור לטיפוח עור הפנים אנחנו מזמינים אותך אלינו, כי אצלנו במכללת JJ COSMETICS תמיד תוכלי לקבל רעיונות חדשים. תוכלי לעשות אצלנו קורסים שונים וסדנאות מגוונות בתחומי האסתטיקה השונים, מה שיהפוך אותך לאשת מקצוע רצינית יותר. כך תוכלי ליצור רושם טוב על הלקוחות שלך, לענות על כל שאלה שלהן ולנהל עסק משגשג ומצליח.