פרטים אודות מסלולי הלימוד ניתן לקבל גם בטלפון: 072-3341833

לקבלת שיחה מנציג מקצועי, מלאי את הפרטים הבאים:

*
*
*

איפור קבוע גבות

איפור קבוע גבות

את מנהלת את מכון היופי שלך מזה כמה שנים ורוצה להעשיר אותו? רוצה להעניק ללקוחות שלך עוד ועוד שירותים? אם כך, את לגמרי צודקת, כי את יכולה להיות בטוח שזה בדיוק מה שגם המתחרות שלך עושות. תחום הקוסמטיקה והיופי הינו תחום שתמיד יש בו חידושים ולכן, אם את יכולה לעשות עוד קורס מעניין כמו איפור קבוע גבות, מה פתאום שתוותרי על כך? לעשות עוד קורסים זה אומר לא רק להעשיר את הידע שלך אלא גם להרוויח יותר בעתיד ולכן בהחלט שווה לחשוב על כך בחיוב. 

איפה כדאי לך ללמוד?

בין אם את חושבת על איפור קבוע גבות ובין אם את רוצה לעשות קורסים אחרים, ברור מדוע את מתלבטת לגבי המקום שבו תרצי ללמוד. האם בכל מקום תקבלי את אותה תמורה עבור המחיר שתשלמי? והאם בכל מקום האווירה תהיה זהה? התשובה היא כמובן לא. לכן, אם את רוצה ליהנות מהלימודים ואם את רוצה לדעת שאת באמת מקבלת את כל הידע הדרוש לך, אנחנו במכללת JJ מחכות לך! המכללה שלנו וותיקה מאוד, בעלת מיכשור קוסמטי מתקדם וכל הקורסים שתוכלי לעשות אצלנו נהדרים, אז למה שלא תירשמי כבר עכשיו ללימודים אצלנו?

ללמוד במחיר נוח

שמעת על קולגות שעשו קורסים שונים בתחום האיפור הקבוע והגבות ושילמו על כך הון עתק? אם כך, טבעי שתרצי לעשות מחקר קטן בנושא לפני שאת נרשמת ללימודים ולפני שאת משלמים מחירים מופקעים. למען האמת, זו עוד סיבה שבגללה אנחנו במכללת JJ זו כתובת שכדאי לך לחשוב עליה ברצינות כי מחירי הקורסים שלנו נוחים. צרי עמנו קשר ותראי שאחרי הקורס הראשון תעשי אצלנו תחזרי לעוד קורסים רבים בהמשך הדרך המקצועית שלך. אנו מציעים לך רכישת ציוד קוסמטי במחירי מבצע מיוחדים.