פרטים אודות מסלולי הלימוד ניתן לקבל גם בטלפון: 072-3341833

לקבלת שיחה מנציג מקצועי, מלאי את הפרטים הבאים:

*
*
*

טיפוח, איפור ובניית ציפורניים-היום לעומת העבר

טיפוח, איפור ובניית ציפורניים-היום לעומת העבר

נשים רבות כיום מטפחות קריירה עצמאית, מבלות שעות רבות מחוץ לבית ומעוניינות תמיד להראות ייצוגיות ולהמשיך בשגרה היומיומית בהרגשה טובה ורעננה לאורך כל יום העבודה ולכן ניתן למצוא במרכזי עסקים קליניקות ומכוני טיפוח אשר גילו את הצורך וניצלו את הפוטנציאל בכך.
בעבר נשים אשר עבדו במקצועות אלו לא עברו הכשרה ראויה ומתאימה ואף לא למדו זאת כלל וכלל, כל זאת השתנה והמודעות העצומה והצורך בידיים מקצועיות רק עלה וגבר.
ניתן לייחס זאת לכמה שינויים מהותיים אשר עברו על החברה בת זמנינו וכל זאת בזמן קצר עד מאוד:

העידן הדיגיטלי-כיום כאשר כולנו מקושרים ומחוברים האינפורמציה והידע שאנו מכילים לעומת העבר הוא עצום ובלחיצת כפתור ובמהירות האור אנו נגישים למידע ובכך דעותינו לגבי דברים רבים משתנים.

צמא לידע-מניין האוכלוסייה הכפיל עצמו, מרכזי לימוד רבים מציעים שפע אפשרויות לימוד והתמקצעות-מה שלא היה אפשרי בעבר. כיום ניתן ללמוד מגוון רחב של תחומים כגון:לימודי בניית ציפורניים, קורס איפור קבוע, דיקור קוסמטי, אפילציה ועוד.

העידן טכנולוגי-העידן הטכנולוגי הביא עמו בשורות בכל תחום. כיום ניתן לשלב טיפולים רבים בעזרת מכירים טכנולוגיה שבעבר לא הייתה קיימת, חומרים רבים שבעבר לא נבדקו מדעית כיום לא מותרים לשימוש ותקנים מחמירים אשר חוקקו אלמנת להגן על הצרכנים.

ממש כשם שבעבר היינו מוצאים למחלות פתרונות הזויים וללא כל תמיכה מציאותית למכאובים ומחלות שונות (יש אשר נוהגים לעשות זאת גם היום) אז החדשות הטובות שהרבה אנשים כיום מעדיפים להסתמך על מדענים ומחקרים. טיפול ציפורניים יכול לטפל גם בפטרת. בעבר טיפולי יופי היו משולים לטקסי וודו ומריחת חומרים ללא בדיקה מעמיקה מה מקורם וללא סמכות מפקחת. כיום כל זאת השתנה וחומרים רבים ואף טכנולוגיות נבדקות במכוני תקנים ורק לאחר שהן מוכחות כיעילות ואינן פוגעות בבריאות הן נכנסות למעגל השוק.