פרטים אודות מסלולי הלימוד ניתן לקבל גם בטלפון: 072-3341833

לקבלת שיחה מנציג מקצועי, מלאי את הפרטים הבאים:

*
*
*

לימודי בניית ציפורניים כעבודה אחרי צבא

לימודי בניית ציפורניים כעבודה אחרי צבא

מדינת ישראל היא ללא ספק מדינה שונה משאר אומות העולם המערבי. למרות שזוהי חברה פתוחה ופלורליסטית לכל דבר אשר מושתת על ערכי הדמוקרטיה, עדיין אנו נמצאים באזור גיאופוליטי המצריך צבא חזק אשר יגן עלינו מפני האויבים אשר נמצאים בקרבתנו ואף ארגוני הטרור מעבר לים.
בעוד שבשאר המדינות המערביות נערים ונערות בגיל שמונה עשרה מתחילים את חייהם האקדמיים, מבלים רבות ובעצם חופשיים לעשות כל דבר העולה על רוחם-כאן המצב הוא מאוד שונה ואף לא ישתנה בעתיד הנראה לעין.
כל אחת ואחד מאתנו אשר מגיע לגיל שמונה עשרה מחויב בשרות צבאי או לאומי.
נערות רבות אשר מתגייסות לצבא עוד בזמן שרותם הצבאי חושבות על כיוונים מקצועיים רבים לקראת השחרור המממש ובא-קריירה בעיצוב, לימודי הייטק, רפואה אלטרנטיבית ואף לימודי בניית ציפורניים באחת מהמכללות בארץ.
אנחנו במכללת jj-cosmetics אשר בהנהלת של ג'וליה יעקובסון מודעים ללבטים הכלכליים והאתגרים העומדים בפני צעירות אשר סיימו זה עתה את שרותן הצבאי ומעוניינות להשתלב בשוק העבודה בקלות ובמקצועיות ולכן תוכלנה להיעזר בדרכים רבות ומגוונות בכדי לשלם את שכר הלימוד בקורס בניית ציפורניים ולהסיר דאגה אחת מליבן ולהתרכז בלימודים בלבד. לפרטים נוספים צרו קשר דרך האתר או פשוט תתקשרו.