פרטים אודות מסלולי הלימוד ניתן לקבל גם בטלפון: 072-3341833

לקבלת שיחה מנציג מקצועי, מלאי את הפרטים הבאים:

*
*
*

לימודי תעודה בתחום הקוסמטיקה

לימודי תעודה בתחום הקוסמטיקה

 כלים להתאמת איפור

בשנים האחרונות ניתן לראות כי רבים מגלים עניין בתחום לימודי הקוסמטיקה. בשונה מבעבר, כיום ישנם מקומות רבים המעניקים תעודה בתחום ומאפשרים לעוסקים בו לפתוח קליניקה או להשתלב במקומות שונים. כיום, כאשר אידיאל היופי מציץ מכל פינה ולכולנו חשוב להיראות טוב, אחד הכלים החשובים ביותר להיראות טוב הוא תכשירי איפור שונים המעניקים לנו גוון עור יפה. לא כל אחד יודע להתאים לנו את האיפור המתאים ולצורך כך יש חשיבות רבה בלימודים המעניקים ניסיון בתחום.
לימודי תעודה בתחום הקוסמטיקה מקנים ידע בתחום התאמת איפור לנתונים הפיזיים וכן למבנה הפנים. כמו כן, במסגרת לימודי תעודה בתחום ניתנים הכלים להתאמת איפור לצרכים שונים- איפור לעבודה או איפור למסיבה. לימודים במקום מקצועי ובעל מונטין יפתחו את הדלתות בפני הבוגרים ויאפשרו להם להשתלב בתחום במהרה. בין אם תבחרו לצאת לדרך עצמאית או להשתלב באחד המקומות- לימודים במקום בעל מונטין יסללו עבורכם את הדרך ויאפשרו לכם לרכוש ידע מקצועי. כחלק מהידע המקצועי תינתן הזדמנות להתנסות על מנת להעמיק את הידע, היות ולא רק הידע התיאורטי חשוב אלא גם צבירת ניסיון.

מה לומדים במסגרת התחום
• אבחון העור: על מנת להתאים איפור עבור נשים, חשוב מאד לדעת לאבחן את סוגי העור- עור חלק או עור מלא פצעונים, או עור שמנוני- בהתאם לכך ניתן להתאים את האיפור המתאים.
• הפעלת מכשירים חשמליים: כיום במקומות רבים נהוג לשלב טיפולים הכוללים הפעלת מכשירים חשמליים ולכן יש חשיבות רבה להתנסות בהפעלת המכשירים על מנת להעניק למטופלים את הטיפול המתאים ביותר.
• כללי בטיחות: כיום שומעים לא מעט על מקרים בהם לקוחות אינם מקבלים את הטיפול המתאים כתוצאה מחוסר ידע של הפעלת מכשירים שונים, ולכן חשוב מאד ללמוד אודות כללי בטיחות על מנת להעניק את הטיפול בצורה הטובה ביותר.