פרטים אודות מסלולי הלימוד ניתן לקבל גם בטלפון: 072-3341833

לקבלת שיחה מנציג מקצועי, מלאי את הפרטים הבאים:

*
*
*

ללמוד, לעבוד ולהרוויח במקצועות היופי

ללמוד, לעבוד ולהרוויח במקצועות היופי

במידה ואת מעוניינת מקצוע מאתגר ומכניס, להעשיר את עולמך הלימודים תאורטיים מבלי לוותר על הפרקטיקה-מקומך בלימודי טיפוח, בניית ציפורניים, קוסמטיקה ועוד מובטח.
כיום נערות אחרי צבא, נשים בוגרות וכאלה המעוניינות בהסבה מקצועית מגלות את מקצועות היופי והטיפוח. הערך הגלום במקצועות אלו הוא רב וסיפורי הצלחה רבים יש למכביר.
מכללות רבות מציעות מסלולים רבים ומגוונים בתחום מקצועות היופי והטיפוח תוך הקפדה על רמת מקצועיות גבוה וללא פשרות שכן התחרות קשה ורק הטובות ביותר מצליחות לתרגם זאת להצלחה כלכלית מסחררת.
לכן מאוד חשוב לבחור מקום על פי פרמטרים מסוימים אשר יובילו אותך בדרך הנכונה להצלחה.
מקום וותיק אשר שמו הולך לפניו ובמשך השנים הכשיר מטפלות רבות למקצועות היופי והטיפוח, סגל מורים איכותי ומקצועי ומסלול הלימודים מכסה תחומים רבים אשר יקנו ידע מעמיק וטוב יותר, דרכי התמודדות בעולם האמיתי ואפילו שיווק והכנה לעצמאות.
במידה ואת אישה עצמאית, מטופחת ובעלת גישה ודיים טובות-אין ספק שמקצוע היופי תפור עבורך.
החיים מעמידים מכשולים לא קלים בדרך ועלייך לעתים להתמודד לבד בהחלטות מהותיות שיתוו את דרכך ועתידך, קל וחומר אם את נשואה ויש לך ילדים. זה לא אומר שבגלל שיש קשיים מוותרים על חלומות ועתיד טוב יותר-עלייך לקחת יוזמה וללמוד מקצוע מאתגר, מכניס כלכלית וכזה אשר יביא לך סיפוק גדול בחייך.
ללמוד, לעבוד ולהרוויח במקצועות כגון:לימודי בניית ציפורניים, איפור קבוע, דיקור קוסמטי ועוד יקרב אותך לשיא הטכנולוגי של ימינו ובזמן הלימודים את תחשפי למגוון טיפולים מתקדמים, חומר לימודים תאורטי ומשכיל ואף תוכלי לפגוש אנשים חדשים בחייך ולהרחיב את הידיעות עוד יותר.