פרטים אודות מסלולי הלימוד ניתן לקבל גם בטלפון: 072-3341833

לקבלת שיחה מנציג מקצועי, מלאי את הפרטים הבאים:

*
*
*

מה ההבדל בין פדיקור לפדיקור רפואי

מה ההבדל בין פדיקור לפדיקור רפואי

אם גם את, בתור קוסמטיקאית מדופלמת, נתקלת לא פעם בלקוחות ששואלת מה ההבדל בין פדיקור לפדיקור רפואי, את בוודאי רוצה להיות במצב שבו את יכולה לענות על השאלה הזאת. לכן חשוב לדעת, לפני הכול, כאשר מדברים על שאלה כמו מה ההבדל בין פדיקור לפדיקור רפואי שההבדל זו למעשה המטרה. פדיקור רגיל נעשה בעיקר כדי לטפח את כף הרגל, לנקות אותה בצורה קצת יותר מעמיקה ולגרום לה להיראות מטופחת ויפה. לעומת זאת, פדיקור רפואי הוא פדיקור שיורד יותר לעומק ולשורש הבעיה, שכן פדיקור רפואי מטפל בבעיות כמו:

  • פטרת
  • ציפורן חודרנית
  • שלפוחיות ועוד

בנוסף, ההבדל המהותי ביותר הוא שלא כל מי שיכולה לעשות פדיקור מורשת גם לעשות פדיקור רפואי.

האם כדאי לך ללמוד את התחום?

במידה ואת נמצאת בשלב שבו את חושבת כיצד תוכלי להגדיל את קשת הטיפולים שאת מציעה ללקוחות שפונות אלייך, ברור מדוע את חושבת, בין היתר, על האפשרות של קורס פדיקור רפואי. האמת היא, שמדובר על קורס שיכול להיות מעניין ביותר ויתרה מכך, הוא גם יוכל לספר לך בסופו של דבר פרנסה רבה. לא מעט אנשים זקוקים לשירות כזה ולכן, אם תהיה לך תעודה שמעידה על ידיעותייך בתחום ומאפשרת לך לעשות טיפולים כאלה – אין ספק שלא תחסר לך עבודה. לימודי פדיקור רפואי במכללה שלנו הם משתלמים במיוחד. 

בואי ללמוד במכללת JJ COSMETICS

רוצה ללמוד פדיקור רפואי במקום מצוין? חשוב לך ללמוד מפי המרצות הכי טובות שיש? רוצה לעשות קורס מעשי שבסופו תרגישי שבאמת יש לך את הכלים להתחיל ולטפל באחרים? אם כך, כל אלה מחכים לך אצלנו במכללת JJ COSMETICS. את יכולה להיות בטוחה שלא תצטערי על שבחרת ללמוד אצלנו את התחום המרתק הזה, אז למה שלא תירשמי ללימודים אצלנו עוד היום?