פרטים אודות מסלולי הלימוד ניתן לקבל גם בטלפון: 072-3341833

לקבלת שיחה מנציג מקצועי, מלאי את הפרטים הבאים:

*
*
*

מה זה אפילציה

מה זה אפילציה

לאחרונה קרה לך שיותר מידי לקוחות פנו אלייך במכון היופי שלך ושאלו מה זה אפילציה? מצאת את עצמך מגמגמת ולא היית בטוחה איך לתת להן תשובה נכונה, מעמיקה וכזו שעושה רושם טוב? אם כך, הגיע הזמן שתדעי: אפילציה זו שיטה נפלאה להסרת שיער מאיברים שונים בגוף לצמיתות. שמעבר לכך שאת חייבת להיות מסוגלת לענות לכל לקוחה ששואלת שאלה כזאת, עדיף שגם תוכלי להציע שירות כזה במכון היופי שלך. לכן, אם את יכולה לעשות קורס אפילציה מעמיק ולהיות מוסמכת בטיפולים כאלה, מה פתאום שתוותרי על כך?

מה כוללים הלימודים?

במסגרת הלימודים בתחום הזה תתקבל כמובן תשובה לשאלה מה זה אפילציה הלימודים הללו מעמיקים מאוד. זה אומר שתהיה נגיעה גם בהיסטוריה של התחום, כולל מענה לשאלות מתי התחילה האפילציה להיכנס לחיינו ואיזה מכשירים יש היום לעומת המכשירים שהיו קיימים בעבר. בנוסף, אם תבחרי ללמוד את התחום הזה במקום כמה שיותר מקצועי ומתקדם, אן ספק שגם תוכלי לתרגל אותו. בצורה כזאת, ומיד עם סיום הלימודים תוכלי לעשות טיפולי אפילציה לכל לקוחה שתרצה, אז למה לחשוב פעמיים? קורס אפילציה במכללה שלנו הוא מומלץ במיוחד. 

לימודי אפילציה במקום הכי טוב בארץ

אם יש תחום שבו יש קורסים רבים בכל הארץ, זה תחום היופי, הקוסמטיקה והאפילציה. לכן נשאלת השאלה איך באמת תוכלי לבחור את המקום הטוב ביותר ללימודים כאלה, כי הרי לא בכל מקום תוכלי לעבור קורס מספיק מעמיק. לכן אנחנו במכללת JJ COSMETICS שמחים לקבל אותך אלינו. אצלנו במכללה תוכלי להיווכח בעצמך שכל הקורסים הנלמדים הם ברמה מאוד גבוהה, מה שאומר שגם תיהנו מהלימודים עצמם. בסוף הקורס תקבלי תעודה המעידה על ידיעותייך ותוכלי להתחיל לעבוד במקצוע כך שאין ספק שזו השקעה משתלמת וכדאית.