פרטים אודות מסלולי הלימוד ניתן לקבל גם בטלפון: 072-3341833

לקבלת שיחה מנציג מקצועי, מלאי את הפרטים הבאים:

*
*
*

מיקרובליידינג גבות מה זה

מיקרובליידינג גבות מה זה

אם את קוסמטיקאית מקצועית שמנהלת מכון יופי מזה כמה שנים, בוודאי יצא לך לשמוע בזמן האחרון לא מעט על מיקרובליידינג. אם את תוהה במה דברים אמורים, כדאי שתדעי שמדובר על הדבר הבא בכל מה שקשור לעיצוב גבות. למעשה זה סוג של הדמיית שיער שנעשית תוך שימוש בעט ידנית שבעזרתה את למעשה מציירת ללקוחות שלך גבות. הייחודיות כאן היא שמדובר על הדמיה שמחזיקה מעמד ובנוסף, הטיפול עצמו כלל לא כואב.

למה כדאי לך ללמוד את התחום הזה?

האמת היא, שאם יצא לך לשמוע על מיקרובליידינג גבות ואם חלק מהלקוחות שלך כבר שאלו אותך דבר או שניים על הנושא, ברור מדוע את לא יכולה להתעלם מהעניין הזה. קוסמטיקאית טובה היא אשת מקצוע שתמיד לומדת ושתמיד נותנת ללקוחות שלה אפשרות לעבור במכון היופי שלה עוד ועוד טיפולים. לכן, אם את רוצה לעמוד בקצב ואם את רוצה להיות מסוגלת לתת ללקוחות שלך שירות נהדר, את חייבת ללמוד מיקרובליידינג גבות.

איפה כדאי לך ללמוד?

החלטת שאת רוצה ללמוד? את רוצה לעשות קורס מיקרובליידינג או כל מיני קורסים אחרים בתחום הקוסמטיקה? אם כך, ברור מדוע יש לך דילמה איפה ללמוד. האמת היא שלא חסרים בתי ספר נהדרים ומכללות שונות בארץ, אך לא בכל מקום תקבלי את הטוב ביותר. לכן, אם את כבר הולכת להשקיע זמן וכסף, לא עדיף לעשות כל מה שאת יכולה כדי ללמוד במקום מוביל? התשובה היא כמובן כן ולכן אנחנו בחברת JJ COSMETICS שמחים להזמין אותך אלינו. אצלנו את יכולה ללמוד באווירה נהדרת ולהיות בטוחה שתקבלי תמורה מלאה למחיר שתשלמי, אז למה שלא תירשמי לקורס אצלנו כבר ברגעים אלו ממש?