פרטים אודות מסלולי הלימוד ניתן לקבל גם בטלפון: 072-3341833

לקבלת שיחה מנציג מקצועי, מלאי את הפרטים הבאים:

*
*
*

מיקרובליידינג החלמה

מיקרובליידינג החלמה

אם אתן חושבות ללמוד על מיקרובליידינג ורוצות להתחיל להציע ללקוחות שלכן את הטיפול הזה, כדאי שתדעו שזה שווה את ההשקעה שלכן. למעשה מדובר על טיפול שהוא הדמיית שיער, בעיקר באזור הגבות, ויש לא מעט נשים שבוודאי תרצנה להגיע אליכן לטיפול כזה. לרוב הטיפול מיועד למי שיש לה דלילות בשיער הגבות, למי שאין לה גבות בכלל או למי שזקוקה למילוי של קרחות באזור זה. לכן שווה ללמוד את התחום בצורה מעמיקה כבר עכשיו, כי אם מדובר על עוד אפשרות להכנסה ופרנסה, למה שתוותרו על כך?

מה צפוי למטופלת אחרי הטיפול?

כל אישה שחושבת לעבור טיפול מהסוג הזה רוצה גם מידע אודות מיקרובליידינג החלמה ולכן אתן, בתור נשות מקצוע, צריכות לדעת גם מה קורה אחרי הטיפול. לא מדובר על זמן ממושך של החלמה, מה שהופך את העניין הזה לעוד יותר אטרקטיבי, שכן בסך הכול המטופלת יכולה להרגיש אי נוחות וגרד קל. לכן, גם אם מגיעה אל מכון היופי שלכן מישהי שרוצה לעבור טיפול כזה וחוששת מכאבים או מהחלמה ארוכה, תוכלו להרגיע אותה בכך שתספרו לה את העובדות על הטיפול. קורס מיקרובליידינג של מכלל JJ COSMETICS מומלץ עבור בנות בתחילת דרכן בתחום ורוצות להתמקצע. 

איפה כדאי לעשות קורס מיקרובליידינג?

האמת היא שאתן יכולות ללמוד את התחום הזה בלא מעט מקומות בישראל בימינו, אך לא בכל מקום חווית הלימודים שלכן תהיה טובה כמו אצלנו ב JJ COSMETICS. לכן, אם אתן רוצות לדעת עם ידע נרחב ואם אתן באמת רוצות לתת ללקוחות שלכן את הטיפול הכי טוב שיש, כדאי שתבואו ללמוד אצלנו. בנוסף, אצלנו תוכלו לעשות עוד אינספור קורסים בתחומים שונים כך שאין סיבה לדחות את הדברים. להיות קוסמטיקאיות עם ידע נרחב זה להיות נשות מקצוע רציניות וטובות, אז למה לחשוב פעמיים?