פרטים אודות מסלולי הלימוד ניתן לקבל גם בטלפון: 072-3341833

לקבלת שיחה מנציג מקצועי, מלאי את הפרטים הבאים:

*
*
*

מכשור קוסמטי

מכשור קוסמטי

דרוש לך מידי פעם מכשור קוסמטי חדש? את שמה לב שהעסק שלך גדל, עוד ועוד לקוחות פונות אלייך ובסופו של דבר המכשור מתבלה ואת כבר לא יכולה לעשות בו שימוש? אם כך, כדאי שתדעי שאת לא היחידה שזה קורה לה. למעשה, כי הקולגות שלך בתחום יכולות לספר לך שאחת מההוצאות הכי גדולות שיש לכל קוסמטיקאית, זו ההוצאה על הציוד ועל המכשור. מה שכן, חשוב שתדעי שיש לא מעט דרכים שבעזרתן תוכלי להפוך את הרכישה הזאת לעוד יותר חכמה, אז למה שלא תשקיעי רגע מחשבה בעניין?

קני את הציוד הכי איכותי שיש היום 

בין אם את מחפשת מכשור קוסמטי לטיפולי פנים ובין אם את רוצה מכשירים שונים להסרת שיער, צאי מנקודת הנחה שהיום השוק שופע באפשרויות. אם בעבר קוסמטיקאיות לא יכלו לבחור בין הרבה אופציות, הרי שהיום זה לא כך כי לכל מכשיר שמוציאה חברה מסוימת יש אינספור מתחרים. זו הסיבה שבגללה, כאשר את רוצה לקנות מכשור קוסמטי מסוים, כדאי יהיה לבדוק:

  • מה בדיוק מבצע המכשיר?
  • האם הקולגות שלך ממליצות עליו?
  • האם המחיר נוח?
  • איזו חברה ייצרה את המכשור?
  • האם תקבלי אחריות על המכשירים שאת קונה ועל הציוד?

אל תתפשרי על פחות מהטוב ביותר כי לעבוד בעסק שלך עם מכשור מאיכות ירודה זו טעות חמורה.

להשקיע בעתיד העסק

עוד טיפ קטן שנשמח לתת לך, זה לזכור שאפילו אם יש לך עסק מצליח ומשגשג, אין ספק שכדאי לך להשקיע בעצמך, בעסק ולהגדיל את הידיעות שלך בתחום. לכן כדאי שתפני אלנו, כי אצלנו ב JJ COSMETICS תוכלי ליהנות לא רק מרכישת ציוד אלא גם מקורסים שונים ומעניינים בתחום הקוסמטיקה, אז למה לחשוב פעמיים? אם אתם חושבים איפה כדאי ללמוד קוסמטיקה רפואית? כדאי לכם לבקר אצלנו.