פרטים אודות מסלולי הלימוד ניתן לקבל גם בטלפון: 072-3341833

לקבלת שיחה מנציג מקצועי, מלאי את הפרטים הבאים:

*
*
*

מכשור קוסמטי מתקדם

מכשור קוסמטי מתקדם

לאחרונה שמת לב שבמכון היופי שלך יש מכשור קוסמטי שאינו מספיק מתקדם וחדיש? יצא לך לשמוע מהלקוחות שלך על כל מיני מכשירים שהן היו רוצות שבעזרתם תעשי להן טיפולים? אם כך, בהחלט יכול להיות שעכשיו זה הזמן הנכון לעשות משהו בנידון. בתור קוסמטיקאית מדופלמת את בוודאי יודעת שמידי פעם צריך לקנות מכשור קוסמטי מתקדם, לחדש את המלאי וגם להחליף את המכשירים הישנים. אומנם מדובר על השקעה כלכלית לא קטנה, אך מצד שני, עתיד העסק שלך תלוי בזה ולכן יש לכך חשיבות גדולה.

מכשור שמחזיק מעמד

בבואך לבחור מכשור קוסמטי מתקדם כמובן שיש משמעות לשאלה האם את קונה מכשירים איכותיים או לא. לכן אנחנו רוצים להזכיר לך שאפילו אם את רואה מכשירים מסוימים במחירים מאוד נמוכים, כלל לא בטוח שבטווח הארוך זה דיל טוב מבחינה כלכלית. העניין הוא שפעמים רבות יש צורך להחליף או לתקן מכשור מאיכות ירודה, מה שכמובן מוביל לעוד הוצאות. לכן אנחנו מציעים לך לקנות מראש את הציוד הכי טוב שקיים, אפילו אם זה אומר שהוא עולה מעט יותר כי זו השקעה משתלמת. מכשור קוסמטי חייב להיות מקצועי במיוחד כמו שתמצאי רק במכללת JJ. 

האם כדאי לעשות עוד קורסים בתחומי קוסמטיקה חדשים?

התשובה היא חד משמעית כן, כי ממש כפי שתחום המחשבים לא שוקט על שמריו, כך קורה גם בתחום הקוסמטיקה. זה אומר שאם את יכולה ללמוד עוד וכך להציע עוד שירותים וטיפולים ללקוחות שלך, זה מומלץ בחום וחבל יהיה לפספס הזדמנויות עסקיות כאלה. אנחנו ב JJ COSMETICS מציעים לך קורסים שונים ומגוונים, לימוד במקום נוח ובאווירה טובה, אז למה לחשוב פעמיים? בנוסף, אצלנו תוכלי גם לרכוש את כל המכשור הכי מתקדם שיש כך שאצלנו תוכלי למצוא הכול תחת קורת גג אחת. אם אתם מעוניינים ללמוד קוסמטיקה רפואית או כל סוג אחר של טיפול, צרו איתנו קשר.