פרטים אודות מסלולי הלימוד ניתן לקבל גם בטלפון: 072-3341833

לקבלת שיחה מנציג מקצועי, מלאי את הפרטים הבאים:

*
*
*

מניקור רפואי

מניקור רפואי

עד היום הצעת לכל הלקוחות שפונות אלייך לעבור רק מניקור ליופי או פדיקור רגיל? אם כך, הגיע הזמן שתחשבי גם על לימודי מניקור רפואי. מדובר על שירות של מעט אנשים ישמחו לקבל, וזה נכון בין אם מדובר על נשים ובין אם מדובר על גברים. המטרה של מניקור רפואי, בניגוד למניקור רגיל, הוא לא רק לטפח את כפות הידיים ואת הציפורניים. במקרה של מניקור רפואי ניתן גם לטפל בבעיות כמו יובש, יבלות ובעיות שונות בציפורניים.

קורס מעשי

אם תעשי חיפוש קצר באינטרנט את תגלי מהר מאוד שקורס כמו מניקור רפואי את יכולה לעשות היום בלא מעט מקומות. בכל עיר בישראל יש בימינו מכללות שונות שמועברים בהן קורסים הקשורים לקוסמטיקה, אך לא כל קורס כזה שתעשי יהיה מספיק מעשי. חשוב להבין: המטרה של קורס בתחום המניקור הרפואי הוא לא רק לצאת עם ידע, אלא בעיקר לדעת איך עושים את הטיפול. לכן, בבואך לבחור את הקורס שבו תשקיעי גם מבחינת הזמן וגם מבחינת הכסף, חשוב לבדוק האם הוא מעשי או לא.

מכללה שתמיד יהיה לך נעים לחזור אליה

אם את עוסקת בתחום הקוסמטיקה על גווניו השונים מזה שנים, את בוודאי יודעת כבר לומר עד כמה חשוב ללמוד כל הזמן. כלומר, זה שעשית קורסים מסוימים לפני שנים זה נפלא, אך עלייך להישאר תמיד מעודכנת. לכן, אם את יכולה לעשות את הקורס הבא שלך במכללה שתמיד יהיה לך נעים לחזור אליה גם מבחינת היחס וגם מבחינת הקורסים המקצועיים, מה פתאום שתתפשרי על פחות מזה? אנחנו במכללת JJ COSNETICS תמיד נחכה לך עם צוות מתקדם, עם חיוך ועם קורסים מקצועיים שחבל לך לוותר עליהם.