פרטים אודות מסלולי הלימוד ניתן לקבל גם בטלפון: 072-3341833

לקבלת שיחה מנציג מקצועי, מלאי את הפרטים הבאים:

*
*
*

מסיכות

מסיכות

 

מסכות לפנים הן אמצעי קוסמטי שכל אישה מכירה כבר מגיל צעיר.  המסכות מורכבות מאינספור תכשירים ומרכיבים שונים, הכל  ממסכות אבוקדו, בננה ומלפפון, ועד מסכות המבוססות על מימיו המלוחים של ים המלח.

היתרון במסכת פנים הוא ברור – מדובר באמצעי קוסמטי פרטי ואישי לחלוטין, כשבדרך כלל היחידים שנחשפים אליו הוא האישה ובן זוגה. זה בניגוד לתכשירי קוסמטיקה אחרים, שלעיתים חושפים את המשתמשת לציבור באמצעות חזות התכשיר או ריחו, ולעיתים עשויים להביך אותה.

השימושים במסכות לפנים הינם רבים ומגוונים. ישנן מסכות המיועדות לאנטי-אייג'ינג והשטחת קמטים, ישנן מסכות המיועדות להגמשת העור, וישנן מסכות אחרות שמיועדות לספק מענה לעור פנים שמנוני ואדמדם.

אנו במכללת ג'וליה ג'ייקובסון שמים דגש מיוחד על מסכות הפנים. בחנות המכללה תוכלו למצוא את כל סוגי המסכות הקיימות בשוק, כולל הוראות שימוש מדויקות. סטונדטיות המכללה זכאיות להנחות בחנות.

כמו כן, קורסים שונים המועברים במכללה, מלמדים את הסטודנטיות כיצד בדיוק יש למרוח את המסכה וכיצד להעניק את השירות הטוב ביותר עבור הלקוחה שמעוניינת בשירות. כל השיעורים מועברים ע"י מדריכות קוסמטיקה מקצועיות ובעלות ניסיון ושם, על מנת לתת את הכלים הטובים ביותר לסטודנטיות הלומדות אצלנו.

בסה"כ, מסיכות פנים עשויות להוות את ההבדל בין אישה קורנת ומאושרת, לאישה המרגישה בלה ומגושמת. תחושת הרעננות, הלחות והזוהר שמסיכה טובה יכולה לספק לאישה המשתמשת בה תלווה את האישה לאורך כל היום שאחרי – והרי ידוע כי אישה המרגישה מושכת ויפה, נראית ככה בעיני כולם.