פרטים אודות מסלולי הלימוד ניתן לקבל גם בטלפון: 072-3341833

לקבלת שיחה מנציג מקצועי, מלאי את הפרטים הבאים:

*
*
*

פילינג

פילינג

 

קילוף העור, הידוע בכינויו הלועזי "פילינג", הינו אחד הדברים החשובים ביותר בטיפוח העור. פילינג ניתן לשימוש בכל חלקי הגוף, כשהוא מספק טיפול עמוק  לכל אזורי העור השונים – החל מעור הפנים, כלה בזרועות ועד כפות הרגליים.

לכל איזור בגוף יש את תכשיר הפילינג המיוחד שלו, המספק לו טיפול והבראה.

למעשה, התפקוד העיקרי של הפילינג הוא הסרת תאי עור מתים, על מנת שיוחלפו על ידי תאים צעירים ורעננים יותר. בדרך זו, העור נראה קורן וזוהר יותר, וכך האדם המשתמש בתכשיר נהנה ממראה כללי טוב ומאושר יותר.

ישנם שלל דרכים לבצע פילינג. השיטה הקלאסית הינה שימוש בתכשירי פילינג שכוללים גרגירים מיוחדים ועדינים. פילינג זה נעשה לרוב במקלחת, והוא מבוצע בתדירות יומ-יומית לרוב, בתנאי שאינו פוגע בעור וגורם לאדמומיות חמורה.

השיטה המתקדמת ביותר לביצוע פילינג היא באמצעות קרן לייזר, שחודרת עמוק לתוך העור ומנקה אותו באופן טוטאלי. פילינג באמצעות לייזר היא פעולה הדורשת הרדמה מלאה, אך היא גם האפקטיבית ביותר ומחזיקה לאורך זמן.

בחנות המוצרים של מכללת ג'וליה ג'ייקובסון, תוכלו למצוא את מגוון מוצרי הפילינג הקיימים בשוק כיום, ותוכלו להנות מהנחה משמעותית במידה ואתן סטודנטיות הלומדות במכללה.

מעבר לכך, קורסים שונים המועברים במכללה כוללים הסבר על פילינג ומלמדים את הסטודנטיות כיצד להעניק את שירות הפילינג הטוב ביותר ללקוחה.

חשוב מאד לזכור, כי קילוף העור היא פעולה שחייבת להתבצע בעדינות מתחשבת ובזהירות, ושימוש באגרסיביות קלה ביותר עשויה לגרום לאדמומיות ותחושה לא נעימה.