פרטים אודות מסלולי הלימוד ניתן לקבל גם בטלפון: 072-3341833

לקבלת שיחה מנציג מקצועי, מלאי את הפרטים הבאים:

*
*
*

קוסמטיקה ומקצועות היופי-הדרך להצלחה!!

קוסמטיקה ומקצועות היופי-הדרך להצלחה!!

בעשורים האחרונים אנו כחברה דמוקרטית ופתוחה עדים לשינוי מהותי הקורם עור וגידים ומשנה את החברה המודרנית בת זמננו ללא היכר. בעלי עסקים אשר בעבר לא נהגו להעסיק נשים במקצועות אשר נחשבו כמחוץ לתחום, כיום רבים מהם מברכים על השינוי ומעודדים תיקון אפלייתי זה אשר היה נהוג במשך שנים רבות. כיום נשים נמצאות בכל עמדת מפתח ובכל סקטור אפשרי ומהוות כוח עזר חשוב והכרחי לצמיחת המשק.
בכל הנוגע למקצועות היופי אין ספק בכלל שנשים שולטות בסקטור זה ללא עוררין מכיוון שזהו תחום שקרוב לליבן והן יכולות לנהל אותו בדרך הטובה ביותר שכן רק אישה תוכל באמת להבין ולייעץ בתחום זה לאישה אחרת. להיות אישה בתחום הטיפוח והיופי כאשר את כבר מגיע ממקום של טיפוח וייצוגיות היא הדרך שמובילה וסוללת להצלחה לעתיד.
בחברה שאנו מטיפים על בסיס יומיומי על שוויון בין המינים ושוויון תעסוקתי ללא הבדל גזע, מין או דת, בחברה כזאת עדיין נשתמרו מסורות רבות שנים וישנם עדיין מקצועות אשר נשלטים ע''י מין אחד על פני השני וכל זאת מבחירה. נשים אשר בוחרות ללמוד את מקצועות היופי והטיפוח כגון:לימודי בניית ציפורניים, איפור קבוע, אפילציה ועוד, הן ללא ספק מנצלות את יתרונן הטבעי בתור נשים ייצוגיות ומטופחות שיוכלו להוות מודל ודוגמה ובכך להצליח במקצועות הללו ובגדול.
כאשר ישנה דרך ישנה ההבנה איך להתמיד ולבסוף להצליח ונשים רבות מגלות שניתן להשקיע וללמוד מקצועות יופי וטיפוח במכללות רבות אשר מייעצות ומעודדות לכיוונים עצמאיים.
ניתן לגלות סיפורים רבים ומופלאים של נשים אשר הצליחו לממש את חלומם ולהפוך לנשות עסקים מצליחות וכל זאת דרך מקצועות הטיפוח והיופי. כל מסע מתחיל מצעד קטן וחשוב להאמין באמת הפנימית, ללכת בדרך ולא לסטות ימין או שמאל ובעבודה קשה בסופו של דבר לקצור את הפרות.