פרטים אודות מסלולי הלימוד ניתן לקבל גם בטלפון: 072-3341833

לקבלת שיחה מנציג מקצועי, מלאי את הפרטים הבאים:

*
*
*

קורסים מקצועיים משרד התמ"ת

קורסים מקצועיים משרד התמ

הגיע הזמן מבחינתך להתחיל לחשוב על העתיד? החלום שלך, מאז ומעולם, היה להקים עסק פרטי? אם כך, ברור מדוע תרצי לעשות כל מה שאת יכולה כדי שהחלום הזה יהפוך למציאות. השאלה היא איך עושים זאת, ובהחלט כדאי שתדעי שאת לא היחידה שלא חושבת על לימודים באוניברסיטה או במכללה. האמת היא שהרבה אנשים לא רוצים ללמוד שנים ארוכות ולכן קורסים מקצועיים בפיקוח משרד התמ"ת זו יכולה להיות בחירה טובה. אם גם את, כמו נשים רבות אחרות, אוהבת את עולם הקוסמטיקה ואת כל מה שיש לו להציע לך, מדוע שלא תעשי קורס מקצועי בתחום הזה?

מה באמת כדאי לך ללמוד?

ראשית, חשוב שתדעי שכאשר מדברים על קורסים מקצועיים בפיקוח משרד התמ"ת מדברים למעשה על מגוון רחב של קורסים בכל הנושאים. שנית, אם את חושבת על קוסמטיקה, כמובן שיש לא מעט קורסים שיוכלו להיות רלוונטיים עבורך ולסייע לך להקים עסק מצליח. אצלנו בבית הספר JJ קומסטיקס את יכולה ליהנות מהטוב ביותר, כי אנחנו מציעים מגוון אדיר של קורסים בקוסמטיקה, כמו:

  • עיסוי אבנים חמות
  • לימודי פדיקור רפואי
  • לימודי מניקור רפואי
  • לימודי קוסמטיקה רפואית
  • קורס לק ג'ל מתקדם ועוד

לכן אנחנו מציעים לך תחילה לעבור על רשימת הקורסים שמתקיימים אצלנו כי כך אולי תגלי גם תחומים שבכלל לא ידעת על קיומם עד היום. תוכלי למצוא אצלנו בנוסף גם קורס לימוד טיפולי פנים.

שלמי מחיר הגיוני על הקורס שתעשי

שמעת מחברות שעשו קורסים שונים שהן שילמו סכומים מופקעים? חשוב לך לעשות קורס במחיר סביר? אם כך, כדאי שתדעי שזו עוד סיבה לפנות דווקא אלינו. אצלנו בבית הספר JJ קומסטיקס מחכים לך מחירים נהדרים, אז למה שתשלמי מחירים כפולים בבתי ספר אחרים? מתעניינת בקורס קוסמטיקה פרא רפואית? או בכל קורס אחר שקשור לעולם היופי? פני אלינו עוד היום.