פרטים אודות מסלולי הלימוד ניתן לקבל גם בטלפון: 072-3341833

לקבלת שיחה מנציג מקצועי, מלאי את הפרטים הבאים:

*
*
*

לפניכם מידע אודות מוצרים לקוסמטיקאיות ומאפרות שניתן לרכוש בחנות המכללה.

מוצרים לקוסמטיקאיות

ברוכים הבאים לחנות של מכללת ג'וליה ג'ייקובסון!

בחנות המכללה, תוכלו למצוא כל מוצר שתזדקקו לו בתחום היופי והטיפוח, החל מקרמים שונים ועד מכשירים ומכונות מתקדמות.

סטודנטיות המכללה נהנות מהנחות משמעותיות בחנות!

בין השאר, תוכלו למצוא במכללה מגוון רחב ביותר של מוצרי קוסמטיקה – קרמים לכל חלקי הגוף, החל בעיניים, הפנים, והצוואר.  תוכלו לרכוש קרמים ליום וללילה, וקרמי לחות שונים בעלי תפקודים מגוונים.

 בחנות תמצאו מסכות לכל סוגי העור השונים, כולל מסכות התפחה ומסכות טבעיות.

ישנו מגוון רחב של מוצרי פילינג לכל סוגי העור, סרומים. 

כמו כן, ישנם קרמים ומוצרים המיועדים במיוחד לגפיים – החל מקרמים לרגליים והידיים, ועד מוצרי פילינג שונים המיועדים להסתרת תאי העור המתים מאזורי הגוף השונים.

תוכלו למצוא את כל החומרים והאביזרים הקשורים לפדיקור ומניקור, ולבניית ציפורניים  -  דבקים לציפורניים, לקים, משייפים. כמובן שגם המכשירים הרלוונטיים מצויים בחנות בשפע.

חנות  המכללה מהווה השלמה לקורסים השונים, וסטודנטיות המכללה מוזמנות  לרכוש בה את הכלים שיסייעו להן בעתיד, בהנחה משמעותית ובמחיר זול יותר מאשר בחנויות אחרות. כל המוצרים מצויים בפיקוח משרד הבריאות, ובפיקוח אישי של מנהלת המכללה שדואגת לייבא לחנות את המוצרים האיכותיים ביותר.

מגוון המוצרים הרחב שבחנות המכללה, מבטא את תפיסת העבודה הכוללת  בה – אנו מאמינים כי לימודי טיפוח ויופי הינם עולם ומלואו,  ולכן אנו מעבירים קורסים מקיפים בכל נושא הקשור אליו. כתוצאה מזה,  לקוחות החנות נהנות ממגוון רחב ביותר של מוצרים במחירים נוחים מאד.