פרטים אודות מסלולי הלימוד ניתן לקבל גם בטלפון: 072-3341833

לקבלת שיחה מנציג מקצועי, מלאי את הפרטים הבאים:

*
*
*

סדנאות קוסמטיקה לפורים

סדנאות קוסמטיקה לפורים


לקראת פורים – סדנת ציורי פנים חווייתית להורים וילדים במכללת J-J לקוסמטיקה ומקצועות היופי

מה מהנה יותר מאשר לאפר את הילדים בפורים ולהפוך אותם לחתולים, פרפרים ואריות קטנים וחמודים? אבל, לא כל הורה הוא פיקאסו והתוצאה עשויה להיות לא פעם..איך נאמר – לא משכנעת.

כאן בדיוק נכנסת מכללת J-J לקוסמטיקה ומקצועות היופי, שתעביר לקראת החג (החל מה 12 לפברואר) סדנאות חווייתיות ומהנות באיפור פנים להורים ולילדים. בסדנאות המיוחדות באורך 4 שעות כל אחת, ילמדו ההורים תוך התנסות חיה על הילדים כיצד בונים ציור פנים, מהם הצבעים המתאימים והמברשות המתאימות, מעברי צבעים, וטיפים מיוחדים שיהפכו את הציור שלכם ליחיד ומיוחד. ובקיצור – הרפתקה משפחתית צבעונית במיוחד.

עלות ההשתתפות בסדנא תעמוד על 300 ₪ להורה וילד, כאשר כל החומרים במהלך הסדנא יסופקו ע"י מכללת J-J, ובסופה יוכלו ההורים לרכוש חומרים במחירים מיוחדים מחנות המכללה.

לאלו שיעברו את הסדנא ומעוניינים לתרום לקהילה תינתן אפשרות להירשם ליום מיוחד בו מכללת  J-J תגיע לבתי החולים ע"מ לאפר ילדים מאושפזים דרך עמותת "גדולים מהחיים".

מכללת J-J היא המכללה המובילה בארץ לקוסמטיקה, איפור ומקצועות היופי, ומציעה מגוון רחב של מסלולי לימוד בתחום עם בכירי המרצים. כתובת המכללה – יגאל אלון 123 קומה ג' ת"א (סמוך לקניון עזריאלי).