פרטים אודות מסלולי הלימוד ניתן לקבל גם בטלפון: 072-3341833

לקבלת שיחה מנציג מקצועי, מלאי את הפרטים הבאים:

*
*
*

לימודי קוסמטיקה בצימר לדתיים

גם דתיים יכולים ללמוד קוסמטיקה - ואפילו בצימר! בין אם אתם נמצאים בכל קצה של הארץ, תוכלו ללמוד איפור, בניית ציפורניים או כל דבר אחר הקשור בקוסמטיקה. אכן, צימרים לא נועדו רק לבילוי אלא גם ללימודים. צימרים נבנו למטרה אחת ברורה של גרימת הנאה מקסימלית עבור כל אחד הנופש בהם. כל אדם זכאי ליהנות מחופשה מפנקת ללא הבדל של דת גזע ומין. כשמדובר על חופשה לדתיים שימת הדגש חזקה הרבה יותר בעיקר בשל נושאי הכשרות והצניעות. צימרים לדתיים יאפשרו גם לציבור הדתי במדינה להיות חלק מכל אותם אנשים הזוכים להתפנק בצימר איכותי שירענן אותם בדרך הטובה ביותר. אל מול נופים מרהיבים שיש לארץ ישראל להציע תוכלו לזכות באווירה מיוחדת ששמורה במיוחד עבורכם.

גם לכם מגיע
חופשות בצימרים השונים נועדו לכל מי שרוצה להתפנק מאירוח במקום קסום ומיוחד. וילות נופש או צימרים לדתיים יאפשרו לבעליו להציע את המקום עבור ציבור שומרי השבת, התורה והמצוות. אם אתם נמנים כחלק מהציבור הדתי במדינה וששנים קופחתם על כך שאין צימר שמכבד את הדרישות שלכם לא עוד. ישנם צימרים ייעודיים במיוחד לציבור החרדי שיאפשרו להם ליהנות ממקום כשר ואיכותי לא פחות מהמוצע לציבור החרדי.

כמו כן את אותו העיקרון אתם יכולים למצוא בווילות נופש וזה טוב במיוחד עם אתם משפחה גדולה כי האכלוס של ווילה יכול להיות יותר מתאים לכם, בדרך כלל בווילות יש הרבה חדרים וכולם יכולים למצוא מקום לינה נוח ויפה. 

בכל זמן שמתחשק לכם
צימרים לדתיים מספקים את הצרכים המיוחדים ושבאים כדרישה מצד הציבור הדתי. הם מאפשרים להזמינם במהלך ימות השבוע וכמובן גם בסוף שבוע תוך התחשבות בשמירת שבת מצד בעלי המקום. צימרים לדתיים יאפשרו לכם ולבני משפחתכם ליהנות מנופש מפנק ומרגיע ללא צורך בדאגות מיותרות. צימרים לדתיים פזורים ברחבי הארץ מהצפון ועד לדרום. באפשרותכם להזמין מקום לא לפני שווידאתם שאכן המקום עומד בדרישות המיוחדות שלכם.

עם כל בני המשפחה
צימרים לדתיים מאפשרים עמידה בדרישות הכשרות ושמירת השבת כפי שמתאימים לציבור הדתי. חופשה בצימר שכזה מתאימה לזוגות וגם לכל בני המשפחה שיהנו מחופשה מפנקת באחד מהנופים היפים שיש לצפון ולדרום הארץ. ניתן לשכור את חדרי הצימר או בקתות העץ היפות בכל ימות השבוע ובאם מדובר בחופשה המתרחשת באמצע השבוע תוכלו לשלב גם טיולים לאזורים הסמוכים למקום שהייתכם. אם מתחשק לכם ליהנות כמו שצריך מחופשה טובה ומפנקת יש לכם הזדמנות לטובה לקבל נופש שתפור עבור המידות שלכם. שימו לב כי לא כל צימר מתייחס בהבנה לדרישות של דתיים ויש צורך בברור טרם ההזמנה.