פרטים אודות מסלולי הלימוד ניתן לקבל גם בטלפון: 072-3341833

לקבלת שיחה מנציג מקצועי, מלאי את הפרטים הבאים:

*
*
*

ארומתרפיה

 

משך הקורס:  6 מפגשים.

מנחת הקורס: ד"ר דורית יוסף

בוגרת קוסמטיקה רפואית

ד"ר לנטורופתיה (בעלת תואר הרבולוג)

מורה לארומתרפיה ותזונה

ארומתרפיה

 

 

קורס ארומתרפיה – כי שלמות מתחילה במגע.

ארומתרפיה היא שיטת טיפול עתיקה,  המבוססת על איכויות ריפוי של תמציות ושמנים ארומתיים המופקים  מהצומח. מדובר בשיטת טיפול משלימה ורכה, המשלבת אווירה טיפולית עם רוחניות מיסטית וריחנית.

באמצעות הארומתרפיה ניתן לטפל במגוון רחב של בעיות – החל מטיפול בבעיות התנהגותיות ורגשיות, ריפוי פצעים ובעיות עור,  טיפול בבעיות שרירים ובעיות שלד (כאבי גב, צוואר, וכד').

קורס ארומתרפיה מתחלק לשני חלקים עיקריים – החלק התיאורטי, והחלק המעשי. בחלק התיאורטי, תקבלו הסבר מקיף על מגוון התכונות של התמציות  והשמנים שתעבדו עימם. כמו כן, תלמדו להכין  בעצמכם חלק מהתמציות – דבר שיקל עליכם בהמשך העבודה בתחום.

 בחלק המעשי של הקורס, שהוא החלק העיקרי, תקבלו הכשרה מקיפה וטוטאלית, כיצד להביא לידי ביטוי את הידע התיאורטי לכדי יישום. במהלך חלק זה, תלמדו לבצע באופן מושלם את שיטת הטיפול, באופן שיגרום לעונג עילאי וריפוי מקסימלי עבור לקוחותיכם.

קורס ארומתרפיה מתקיים במתחם המכללה, בשילוב עם כלי  הטיפול המתקדמים ביותר בהם תיתקלו כאשר תיכנסו לשוק העבודה – החל מהשמנים היוקרתיים ביותר, ועד מיטות הטיפול הנוחות והמפנקות. הקורס מתנהל באווירה נינוחה ביותר, עם מדריכות מנוסות מאד, שיחד עם הניחוחות המדהימים משרות אווירה נעימה על הסטודנטים.

הקורס יכשיר אתכם לעיסוק בתחום הארומתרפיה, בו תוכלו להתקבל לעבודה במכוני ריפוי שונים (כולל בתי חולים בהם  קיימת מחלקה מתאימה), ועד פתיחת עסק עצמאי. הקורס יעניק לכם את כל הכלים כדי להצליח בתחום,  כיאה למסורת המכללה בה הוא נלמד!