פרטים אודות מסלולי הלימוד ניתן לקבל גם בטלפון: 072-3341833

לקבלת שיחה מנציג מקצועי, מלאי את הפרטים הבאים:

*
*
*

טיפול בבעיות עור

 

משך הקורס: 11 מפגשים אחת לשבוע 3 שעות כל מפגש

 

טיפול בבעיות עור

 

בעיות עור. אין אדם שלא מכיר אותן – ואין אדם שלא נכנס לדיכאון בגללן בשלב כלשהו בחייו.

כל בן ובת נוער מכירים את זה – האקנה המשתלט על הפנים ואוכל את תאי העור, לצד שאריות הביטחון הנלעסות בחדוותו השמנונית. אקנה בצורתו המאסיבית, יכול לערער את ביטחונו העצמי גם של בן הנוער החש כאריה בלב הג'ונגל, מנהיג בתנועה מהפכנית תיכוניסטית.

וזה ממשיך בגילאים  הבוגרים יותר – פסוריאזיס, אקזמות שונות,  דלקות.  דברים שלא רק נראים גרוע, אלא גם מרגישים ככה – הגירוד האינסופי, הצביטה המתגברת והתחושה הכללית הדיכאונית. השמש השוטפת של ישראל היא אינה רק מתכון לשיזוף סקסי, אלא גם לבעיות עור טורדניות.

נכון, קשה להתמודד עם זה. אך כיום יש פיתרון!

והפיתרון נמצא אצלנו.

במכללת ג'וליה ג'ייקובסון, תקבלו את כל הכלים בכדי להתמודד עם בעיות העור הנפוצות והמציקות ביותר עם ידע רב, ניסיון וכן שימוש במגוון מכונות לטיפול פנים מהאיכותיות והטובות ביותר בתחום.  בחנות המכללה תמצאו את התכשירים הבריאים והמטפלים ביותר, תכשירים המפוקחים באופן שוטף ע"י משרד הבריאות ועל ידי ג'וליה ג'ייקובסון באופן אישי.  סטודנטיות המכללה נהנות מהנחות משמעותיות בעת הקנייה בחנות.

כמו כן, הקורסים השונים הנלמדים במכללה מלמדים את הסטודנטיות כיצד להתמודד עם בעיות העור. באמצעות ידע נרכש זה, תוכלו לטפל לא רק בבעיות העור של עצמכן – אלא גם בבעיות העור של הסובבים אתכן, וגם של לקוחותיכן העתידיים.  פתיחת האופקים לתחום  הרפואי, תפתח לכן דלתות רבות  בעולם היופי. עתה, כבר לא תהיו קוסמטיקאיות רגילות, שתפקידן לדאוג ליופי ולטיפוח השוטף של הלקוחה. לאחר הלימודים, תהיו נשים מקצועניות ובעלות חשיבות מקצועית של ממש, שיודעות לטפל בבעיות העור שכה מטרידות את הלקוחות השוטפים את מכוני הקוסמטיקה.