פרטים אודות מסלולי הלימוד ניתן לקבל גם בטלפון: 072-3341833

לקבלת שיחה מנציג מקצועי, מלאי את הפרטים הבאים:

*
*
*

קורס אנטי אייג'ינג

קורס אנטי אייג'ינג

הקורס משלב לימודי רפואה אלטרנטיבית יחד עם מסורות טיפול מערביות.  במהלך הקורס תלמדו לעשות שימוש בתכשירי עור מתקדמים המבוססים על שמנים ארומתיים ורוקחות אסיאתית מסורתית,  שהוכיחה עצמה לאורך למעלה מ-2000 שנים כבסיס לעור צעיר, זוהר וכזה המספק תחושת יופי וטיפוח.

כמו כן,  מכללת JJ Tel-Aviv היא אחת היחידות המלמדות לבצע טיפולי אנטי אייג'ינג באמצעות דיקור סיני, המבטיח טיפול מושלם ומפנק – לנפש ולעור.

טיפולי אנטי אייג'ינג אינם מיועדים רק לנשים בגיל העמידה. כיום, טיפולים מסוג זה מקובלים גם בקרב נשים צעירות יחסית שמעוניינות להבטיח את עתידן כ-יפה ומטופח יותר. מעבר להצערת העור, טיפולים אלו תורמים למיצוק וייפוי העור, מסייעים בהשטחת והעלמת קמטים, כיווץ נקבוביות, הגמשת שרירי הפנים, ועוד.

המטרה העיקרית של טיפולים מסוג זה הינה להבטיח כי  תהליך הזדקנות  המטופלת יקרין על עורה בצורה הכי פחות בולטת שניתן.
הקורס מתקיים במכללת JJ Tel-Aviv, בכיתה המותאמת במיוחד לטיפולים מסוג זה וכוללת את המכשור והציוד המתקדם והמתאים ביותר לטיפולים.

במהלך הקורס תרכשו ידע תיאורטי מקיף אודות מרכיבי הטיפול ומוצאם, וגם תוצאותיהם הסופיות על עור פניה של המטופלת. הלימודים מועברים ע"י מדריכים ומדריכות אנטי-אייג'ינג מוסמכות ובעלות ניסיון רב שנים, שמעבירות את הקורס בצורה כיפית ובאווירה משוחררת.
לאחר שתרכשו את הידע התיאורטי, תעברו לשלב המעשי – תכירו את התכשירים ואת האופן שבו הם נספגים בגוף, ותלמדו לעשות זאת בעצמכן.  כמו כן, תלמדו לבצע את הדיקור בצורה הטובה והמפנקת ביותר עבור הלקוח – בכדי שכל איש ואישה שיעברו תחת ידיכם יהיו מרוצים!