פרטים אודות מסלולי הלימוד ניתן לקבל גם בטלפון: 072-3341833

לקבלת שיחה מנציג מקצועי, מלאי את הפרטים הבאים:

*
*
*

קורס שיטות אבחון

קורס שיטות אבחון

ייתכן ואינכן יודעות את זה, אך לא רק ללחץ ומתח יש השפעה על עורנו. למעשה, כמעט כל מחלה,  תחושה ובעיה נותנות אותותיהן על העור, וניתנות לאבחון מוקדם ע"י אנשים המתמחים בכך.

מכללת ג'וליה ג'ייקובסון מעבירה קורס שעוסק בשיטות אבחון טבעיות. שיטות אלו נועדו להגביר את המודעות והמיומנות שלכן, בזיהוי ואבחון של בעיות  גופניות ונפשיות שונות אצל אנשים מסביבכן.

הקורס שם דגש על הבנת העור, והבנת התסמינים המלווים את הכאב והתחושות הפנימיות. כל סימן על גבי העור, מיקומו, צבעו וצורתו – מספרים סיפור שלם על האדם, מצבו הבריאותי והתזונתי.

כפי שהעיניים הם ראי הנשמה, כך הפנים הם ראי לבריאותנו. סימנים חיצוניים המופיעים על הפנים – סימנים כמו יובש, פצעים וכתמים, הם דרכו של הגוף לאותת לנו כי משהו אינו כשורה. ייתכן ומדובר במחסור תזונתי או בריאותי, שהתעלמות ממנו עשויה להפוך את הסימן הראשוני למחלה של ממש.

תהליכים פנימיים המתרחשים בגוף ובנפש נותנים אותותיהם באמצעות סימנים על עור הפנים והגוף.  כל סימן, פצע, כתם או נים דם, מספר סיפור שחייבים להקשיב לו.

באמצעות מישוש, מבט והרפייה תלמדו בדיוק כיצד לאבחן את הבעיות. תכירו את התסמינים ואת הבעיות המסומנות באופן מקיף.  זכרו, כי אבחון מוקדם של סימנים אלה והבנתם, עשוי להוביל לשינוי משמעותי ביותר במצב העור, ולריפוי הגוף והנפש.

מכללת ג'וליה ג'ייקובסון נמצאת כאן בשבילכן, כדי ללמד אתכן ולהעביר לכן את הידע הנרכש בשנים של עבודה. בואו והצטרפו למשפחתנו!