פרטים אודות מסלולי הלימוד ניתן לקבל גם בטלפון: 072-3341833

לקבלת שיחה מנציג מקצועי, מלאי את הפרטים הבאים:

*
*
*

רפלקסולוגיה של הפנים

 

משך הקורס: 4 מפגשים.

 

רפלקסולוגיה של הפנים

 

ישנן דרכים רבות להרגעת הנפש. השיטות הן רבות ומגוונות, כשהבולטת בהן היא טיפול ברפלקסולוגיה של הפנים.

מדובר בשיטת טיפול שנוסדה בעת מלחמת וייטנאם, כשתכליתה אבחון וטיפול בבעיות פיזיות ומנטאליות, ומתן פתרון מיידי ומרגיע לכאבים חזקים.

התאוריה גורסת, כי הפנים מחולקות לנקודות עצבים, המהוות חלק ממערכת גדולה יותר, האחראית למגוון תהליכים בגוף. נקודות העצבים בפנים הן המפתח לשיטת הטיפול, וכל מהותו היא לחיצה על נקודות אלה.

בקורס לימודי רפלקסולוגיה של הפנים מכללת JJ, תקבלו הכשרה כוללת לביצוע הטיפול. תלמדו על הנקודות השונות, על האופן המדויק שבו יש ללחוץ עליהן ועל הכלים השונים בהם ניתן להעזר לשם כך.

הלימודים מהווים שילוב של ידע תיאורטי, יחד עם התנסות מעשית ומקיפה, כאשר במתחם המכללה קיים חדר הכולל את כל האבזור הרלוונטי.

לימודי הקורס מכשירים אתכם להיות מטפלים מוסמכים ומקצועיים, ברמה הגבוהה ביותר שיש כיום. תוכלו לעסוק בקורס בחייכם האישיים ע"י מימוש הידע על קרוביכם, וכמובן שגם תוכלו לעסוק במקצוע, שלו דרישה גבוהה בשוק העבודה כיום.

לאחר שתסיימו את הקורס, תופתעו לגלות את השפעת הטיפול על אנשים הסובלים מכאבים שונים – טיפול מוצלח מסוגל לאלחש באופן מיידי כאבים חזקים, והוא מיועד לטיפולי גוף ונפש, לצרכי הרגעה ואנטי אייג'ינג.

הקורס מתקיים במתחם מכללת JJ, באווירה לימודית כיפית וסטרילית, ע"י מטפלים מומחים ובעלי ניסיון. אם חשבתם להתחיל ללמוד את התחום – עכשיו זה הזמן לעשות זאת!