פרטים אודות מסלולי הלימוד ניתן לקבל גם בטלפון: 072-3341833

לקבלת שיחה מנציג מקצועי, מלאי את הפרטים הבאים:

*
*
*

תזונה לבריאות העור

 

משך הקורס: 11 מפגשים אחת לשבוע 3 שעות כל מפגש.

 

תזונה לבריאות העור

 

"נפש בריאה בגוף בריא" אומר הפתגם הידוע, והוא נכון כפלים כאשר מדובר בתזונה לבריאות העור.

כיום, ידוע לכל, היופי מתחיל מבפנים – למזון אותו אנו בוחרים לאכול, יש קשר ישיר למראה עור הפנים. הרגלי אכילה לא נכונים, עשויים להוביל למראה לא מושך,  והדרך ממנו לביטחון עצמי ירוד ותחושת כישלון כוללת היא קצרה ביותר.

ועם זאת, פחות אנשים מכירים את השפעות התזונה הלא נכונה על בריאות העור. אומנם, כל אחד יודע שמזון שומני כפיצה וצ'יפס עשוי לגרום לעור להצמיח פצעונים כתגובה, אך פחות אנשים מכירים את ההשלכות של בשר שעבר הזרקת הורמונים מאסיבית על בריאות ומראה העור. ועוד פחות אנשים מכירים את השפעתו של מזון מן הצומח על בריאות העור.

במהלך קורס התזונה, תקבלו הסבר מקיף על מגוון  ההיבטים והסוגיות הקשורות להשפעת התזונה על בריאות ומראה העור.  תלמדו כיצד משפיעים חומרי ההדברה, קוטלי החרקים והכימיקלים המצויים בכל דבר שאנו אוכלים על בריאות העור, והשלכותיהם לטווח הארוך – על שומניותו, קמטוטים ונפיחותו.

הקורס יספק לכם את כל  הכלים לתפריט תזונה נכון ובריא, שיקרין על מאור פניך.

לאחר הקורס, המידע שתרכשו בו עשוי לשמש אתכם במגוון דרכים. ראשית, תוכלו לאמץ את הידע שרכשתם לחייכם האישיים. תופתעו לגלות איזה נזק גרמתם לעצמכם בעבר והייתם ממשיכים לגרום בעתיד אילולא הקורס. שנית, הקורס יספק לכם את הכלים לעסוק בתחום באופן מקצועי – לאחריו תוכלו להעניק עצות תזונתיות וטיפים לתפריט נכון. למעשה, מדובר בעולם ומלואו המתחיל במגזינים ותכניות אירוח, וממשיך במכוני הכושר והרצאות בפני המונים.

הקורס מתקיים במכללת ג'וליה ג'ייקובסון, המכללה המובילה בישראל לעולם הקוסמטיקה. מעבירות אותו תזונאיות מומחיות, והוא מתנהל באווירה כיפית וידידותית לכל.