פרטים אודות מסלולי הלימוד ניתן לקבל גם בטלפון: 072-3341833

לקבלת שיחה מנציג מקצועי, מלאי את הפרטים הבאים:

*
*
*

עיסוי פנים חובק עולם

עיסוי פנים חובק עולם

העיסוי הינו כלי טיפולי, עתיק, בו השתמשו עוד מימי הקיסר ביפן משנת 1472.
הטיפול מתבצע ע"י עיסוי ולחיצות בערוצי אנרגיה שונים בפנים, קרקפת, ראש, צוואר ולימפות בית השחי.
מטרת הטיפול/העיסוי להפיג מתחים הגורמים לקמטים, שיפור וייעול זרימת הדם לאזור הפנים, הראש והקרקפת שמועיל לבריאות השיער, לחיוניות העור ולמראה בריא.

עיסוי אבנים חמות: עיסוי אינדיאני, מבוצע ע"י אבני בזלת חמות, המכילות מינרלים מן הטבע. האבנים מסיעות למחזוריות דם תקינה, טיפול וחיזוק השרירים, מרגיעות ומחדשות אנרגיה. הטיפול מלווה בשימוש בשמנים ארומתיים המזינים את העור.

 

 רפלקסולוגיה של הפנים: Dien Chen הינו עיסוי שנולד בתקופת המלחמה בוייטנאם, על בסיס הרפואה הסינית, כדי לתת מענה לכאבים, הרגעה גוף נפש ואנטי אייג'ינג. בשיטה זו מאבחנים ע"י מיפוי הפנים. הטיפול מתבצע ע"י לחיצות או עיסוי בנקודות ספציפיות בפנים, ניקוז לימפטי, מיצוק העור וטיפול בקמטים.

 

כירו מסאז': מקורו בספרד, טכניקת עיסוי נפוצה ביותר בתחום הקוסמטיקה. מטרת הטיפול היא להפעיל את מערכת השרירים נוקשות ורפיון שרירים, כלי הדם, העצבים וניקוי רעלים. העיסוי מתבצע ע"י כריות ומפרקי האצבעות, כפות ושורשי הידיים וכולל ניקוז לימפטי ופיסול שרירי הפנים.

 

 קובידו מסאז': עיסוי יפני, עיסוי עוצמתי, המתבצע ע"י ליטופים ולישות עדינים, לחיצות והקשות. הנגיעות הרכות מרפות את שרירי הפנים, הצוואר והראש ומפיגות את המתח ובמקביל מעוררות את זרימת הדם ואת עצבי הפנים. הטיפול יעיל למיצוק העור.

 

איורוודה: עיסוי הודי הנקרא גם "מדע החיים הטובים". שיטת ריפוי או עיסוי עדין עם שמן חם. מריחת השמן החם גורמת להפגת המתח והרגעת השרירים. מריחת השמן החם על אזורים מסוימים בפנים ובקרקפת גורמת להפעלת גלי המוח ומביאה את המטופל לרגיעה ושלווה. ידוע כי רוגע ושלווה מצמצמים ומונעים קמטים. יעיל בטיפולי אנטי אייג'ינג.

 

עיסוי קוריאני: עיסוי לשחרור שרירי הבעה, שרירי הפנים, שרירי הצוואר וחגורת הכתפיים. תהליך שחרור השרירים מסייע במניעת סטרס וקמטים.

 

עיסוי שבדי פנים וקרקפת: עיסוי ולחיצות בערוצי אנרגיה שונים להפגת מתחים ומניעת קמטים. ממריץ ומיעל את זרימת הדם לאזור הפנים הראש והקרקפת ויעיל גם לבריאות השיער ולחיוניות העור.

  • משך הקורס: 10 מפגשים
  • מסלולי לימוד: בוקר / ערב
  • תעודה: מטעם מכללת JJ קוסמטיקס תל אביב