פרטים אודות מסלולי הלימוד ניתן לקבל גם בטלפון: 072-3341833

לקבלת שיחה מנציג מקצועי, מלאי את הפרטים הבאים:

*
*
*

לימודי דיקור

 כולם יודעים , תחום לימודי הקוסמטיקה הם סוג לימודי שכולנו אוהבים לאהוב . לעולם לא תמצאו אישה שאינה אוהבת להתאפר, ולעולם לא תמצאו גבר שלא אוהב נשים מאופרות .


מכיוון שזה כך , תוכלו למצוא מס' מקומות לימודיים שכל תפקידן הוא לחנך את התלמידות כיצד לבצע עבודות איפור , כלומר לימודי קוסמטיקה, שחלקן הן לימודי איפור והרבה עניינים נוספים הקשורים לעולם המראה היפה .


עובדה זו אינה ברורה מאליה , מכיוון מטיפוח העור והנפש. ישנן נשים רבות שטוענות, כי אישה המטפחת עצמה בצורה מוגזמת מדיי – או איפור מוגזם מדיי, עשוי לגרום להרס ללא הגבלה. אותן נשים אומרות כי מריחת הרבה מדיי איפור עשויה לגרום להתבלות מוקדמת של היופי של כולן, יחד עם עוד שלל דילמות נוספות שעשויות לתפוס מקומן בגלל לימודי קוסמטיקה .


מכיוון שזה המצב , אחד הדברים שאני הייתי מציע לכם לבצע הוא לשמור על אורח חיים בריא. בחרו לעצמכם משהו השכלתי שאתם מרגישים אליו מצב מוחי נמשך, ונסו להיעזר בו כדי לטפס על הרים חדשים כמו לימודי דיקור.


פעמים רבות, תתקשו למצוא עצמכם – הבנה והצלחה היא לא דבר שכל אחד מסוגל לו . ולמרות עובדה זו, כל איש יודע שכאשר ההשכלה מצליחה ואתם מגיעים לעבודה עם כסף , העובדה היא כי המאמץ משתלם.


אז אל תתביישו והבינו עובדה אחת וטבעית – לימודי ידע הם לא דבר רע ומעולם לא היו. כולנו יודעים, הם נוצצים קצת פחות מלימודים לBA או MA , אך ועכשיו דעו - אסור לזלזל בלימודי מקצוע .

מה זה קוסמטיקה

בבואנו לענות על שאלה מורכבת כמו מה זה קוסמטיקה, אנחנו רואים שלמעשה מדובר על מכלול שלם של כלים, תמרוקים ושיטות אשר מטרת כולם היא לטפח את הגוף, העור והפנים. ל

לפרטים נוספים

מה ההבדל בין פדיקור לפדיקור רפואי

אם גם את, בתור קוסמטיקאית מדופלמת, נתקלת לא פעם בלקוחות ששואלת מה ההבדל בין פדיקור לפדיקור רפואי, את בוודאי רוצה להיות במצב שבו את יכולה לענות על השאלה הזאת.

לפרטים נוספים

דיקור קוסמטי אנטי אייג'ינג

הדרך הבטוחה לטיפול בקמטים

לפרטים נוספים