הגעתן למכללת JJ TEL-AVIV, המובילה בתחום לימודי הקוסמטיקה בישראל. לפרטים: 072-3341833

ליצירת קשר עם המכללה, מלאו את הטופס הבא:

*
*
*

סדנאות איפור לנערות

לפניכם דף מידע אודות סדנאות איפור לנערות . באתר המכללה תמצאו מגוון קורסים וסדנאות בתחום מקצועות יופי , קוסמטיקה ואיפור. חלק מהקורסים נלמדים במגמות קוסמטיקה ואיפור ואחדים נלמדים כקורסים עצמאיים. מכללת ג'יי ג'יי קוסמטיקס הינו בית ספר הגבוה למקצועות יופי לימודי קוסמטיקה ואיפור. המכללה מציעה ושיטות אבחון וטיפולים קוסמטיים הוליסטיים. סדנאות איפור לנערות הם רק חלק מהמידע שתמצאו כאן באתר המכללה. אם לא מצאתם את מבוקשכם, הנכם מוזמנים ליצור קשר דרך דף יצירת קשר ונשמח לסייע לכם בשילובכם באחד ממקצועות היופי שתבחרו.

קורס איפור מקצועי

אחד הקורסים הרב-גוניים ביותר הקיימים במכללה, הוא קורס האיפור המקצועי.
קורס זה הוא למעשה קורס בסיס שמקנה מידע כולל על מבנה הפנים, והאפשרויות שלנו לשנותן. באמצעות קורס האיפור המקצועי, תלמדו בין השאר כיצד להדגיש תווי פנים ולטשטש פגמי עור, הדגשת הבעות שונות ויצירת אשליית גיל – בין אם מבוגר או צעיר יותר.

לפרטים נוספים

קורס איפור קבוע

איפור קבוע, כל אישה יודעת, חוסך את הצורך בהתאפרות ארוכה ומפרכת ומאפשר לקצר את זמן הטיפוח ועדיין לשמור על מראה נאה. למעשה, האיפור הקבוע הוא טכניקה קוסמטית שתכליתה החדרת פיגמנט לעור, באמצעות מחט.
הפונקציות של האיפור הקבוע הן רבות ומגוונות – החל ממתן האפשרות ללקוחה להיראות יפה ומאופרת בכל שעות היום, ועד תיקון וטשטוש קמטים ופגמי עור. ייחודיות האיפור קבוע, הוא בכך שהוא נשאר על העור לאורך כל שעות היום ומבלי צורך בתחזוקה שוטפת.

לפרטים נוספים