פרטים אודות מסלולי הלימוד ניתן לקבל גם בטלפון: 072-3341833

לקבלת שיחה מנציג מקצועי, מלאי את הפרטים הבאים:

*
*
*

קורס בניית ציפורניים בג'ל

לפניכם דף מידע אודות קורס בניית ציפורניים בג'ל . באתר של מכללת JJ קוסמטיקס תמצאו מגוון קורסים וסדנאות בתחום מקצועות יופי , קוסמטיקה ואיפור. חלקם של  הקורסים נלמדים במסגרת לימודי קוסמטיקה ואיפור ואחדים נלמדים כקורסים בפני עצמם, אחד מהם הוא קורס בניית ציפרוניים בג'ל. מכללת ג'יי ג'יי קוסמטיקס הינו בית ספר הגבוה למקצועות יופי לימודי קוסמטיקה ואיפור. צוות המכללה מציע אווירה נעימה ומזמינה לצד שיטות אבחון וטיפולים קוסמטיים הוליסטיים. קורס בניית ציפורניים בג'ל הם רק חלק מהמידע שתמצאו כאן באתר המכללה. אם לא מצאתם את מבוקשכם, הנכם מוזמנים ליצור קשר דרך דף יצירת קשר ונשמח לסייע לכם בשילובכם באחד ממקצועות היופי שתבחרו. הצטרפו אלינו ואל מאות בוגרינו במגוון הקורסים השונים בתחום הקוסמטיקה ומקצועות היופי. 

קורס פדיקור רפואי

במהלך הקורס תחפשו לשיטות הטיפול השונות ותעסקו בהיבטים הטיפוליים והקוסמטיים השונים, הקשורים בטיפול בכפות הרגליים ובכפות הידיים. המכללה למקצועות הקוסמטיקה של ג'יג'י תלווה אתכם לאורך כל הדרך ותספק לכם את כל הכלים הדרושים על מנת להשתלב בתחום באופן המקצועי ביותר.

לפרטים נוספים

קורס בניית ציפורניים

בניית ציפורניים הוא תחום שצובר תאוצה בשנים האחרונות, וכיום כמעט ואין אישה שאינה מקפידה אל טיפוח ועיצוב ציפורניה. המראה המושך והנעים לעין של ציפורן מטופחת הוא דבר מיוחד שכל אישה אוהבת להתהדר בו.

לפרטים נוספים