פרטים אודות מסלולי הלימוד ניתן לקבל גם בטלפון: 072-3341833

לקבלת שיחה מנציג מקצועי, מלאי את הפרטים הבאים:

*
*
*

קורס עיצוב גבות בתל אביב

נשים רבות מעוניינות לספק לעצמן את כל האפשרויות, שיעצימו את הנשיות שלהם. קורס עיצוב גבות בתל אביב מעניק את כל הכלים שיאפשרו לשפר את המראה. הכלים שתרכשי בתחום יוכלו להעניק לך את הפתרונות הטובים ביותר, וכן לסייע לך מבחינה מקצועית. JJ מכללה ללימודי קוסמטיקה מעניקה לך את הזכות לפצוח בקריירה מקצועית בתחום מבוקש.
 
בכדי לעמוד בביקוש הרב ולהוביל למציאת פתרונות עבור כל אישה, יצרנו את הקורס הספציפי. הוא זה שיוביל אותך כל הדרך אל הפסגה. בסיוע סגל מרצים מקצועי, המגיעים מהתחום, תוכלו לקבל מענה הולם ותרגול אישי במהלך השיעורים במכללה. קבלת התעודה מותנה בעבודה מעשית, שהיא למעשה הדרך ליישם את הנלמד. לימודי קוסמטיקה לא היו שלמים ללא עיצוב גבות, ולכן אנו מעוניינים לספק את כל הדרכים להתמקצעות מקסימלית.
 
ההרשמה לקורס מתבצעת לאחר פגישת ייעוץ ראשונית, ולאחר שהבנת כי זהו המקצוע שלך לחיים אפשר יהיה להתחיל במסע. ניתנת לך הזדמנות להעשיר את הידע שלך בנושאים מעניינים, ובנוסף לעבוד במקצוע שהוא כייף אחד גדול. לדאוג לטיפוח נשי משאיר אחריו סיפוק רב, ולך ניתנת זכות גדולה לקיים זאת.

מקצועות עבודה לנשים

אומנם זה נכון שבימינו נשים משתלבות כבר בכל מקצועות העבודה הקיימים, אך עדיין אנחנו יכולים לראות שיש כזה דבר מקצועות עבודה המזוהים עם נשים.

לפרטים נוספים

לימודי אפילציה

קורס הסרת שיער במכללה, הוא הקורס המקיף והמקצועי ביותר הקיים בשוק כיום. הקורס מקיף את כל הנושאים הסובבים את עולם הסרת השיער.
במהלך הקורס תלמדו על סוגי הסרות השיער השונים, החל בהסרת שיער פשוטה בפינצטה, כלה באפילציה – שהיא למעשה סדרת פולסים חשמליים לשורש השיערה, ועד אינפרא אדום השורף את השיערה עד לבסיסה! הכל בליווי צמוד, באמצעות הדרכה ברורה ויעילה.

לפרטים נוספים

קורס שעווה ועיצוב גבות

קורס עיצוב גבות ושעווה במכללת ג'וליה ג'ייקובסון, מלמד את התלמידות להתחשב בכל הפרמטרים החיצוניים הקיימים בגוף ומשפיעים על המראה, כשבמיוחד מושם דגש על התאמת הגבה למבנה העיניים ותווי הפנים של הלקוחה.

לפרטים נוספים

אפילציה

אפילציה היא השיטה המודרנית ביותר להסרת השיער, וזו הנחשבת ליעילה ביותר. במהלך קורס האפילציה במכללת ג'וליה ג'ייקובסון, תקבלו הסבר מקיף על התחום- תכירו את מבנה השיערה, צמיחתה ותפקידה בגוף, תלמדו על השפעות חומרים שונים ביחס לצמיחת השיערה והסרתה, תקבלו הסברים אנטומיים וכמו כן תלמדו באילו מצבים אסור לבצע אפילציה.

לפרטים נוספים