פרטים אודות מסלולי הלימוד ניתן לקבל גם בטלפון: 072-3341833

לקבלת שיחה מנציג מקצועי, מלאי את הפרטים הבאים:

*
*
*

קורס קוסמטיקה טבעית

מסלול לימוד: בוקר, ערב

משך הקורס:  26 מפגשים הכוללים  רקיחת קרמים

** אפשרות למסלול מורחב בן 36 מפגשים הכולל דיקור קוסמטי אנטי אייג'ינג

** הקורס כולל ערכת מתנה וחומר לימודי

מגוון קורסים במתנה- עיסוי פנים, עיסוי ראש, עיסוי באבנים חמות, כוסות רוח, שיאצו

תעודה: מטעם  JJ Cosmetics

מבוא:

טיפוח העור בדרך הטבעית הוא חלק מתפיסת עולם רחבה. בקורס זה נלמד להכין מגוון רחב  של מוצרי קוסמטיקה טבעיים ממגוון חומרי גלם טבעיים בהתאמה אישית כגון: תערובות שמנים, סרומים, קרמים, פילינגים, מסכות , סבונים ועוד...כמו כן נלמד לאבחן את הבעיה עפ"י מיפוי הפנים ובהתאם לכך לבצע את הטיפול המתאים ונצייד את המטופלת בתכשירים אותם רקחנו עפ"י הצורך. קראו עוד על קורס קוסמטיקה טבעית בשילוב רקיחת קרמים.                                       

 

פרטים אודות מסלולי הלימוד ניתן לקבל גם בטלפון: 072-334183

 

קורס שעווה ועיצוב גבות

קורס עיצוב גבות ושעווה במכללת ג'וליה ג'ייקובסון, מלמד את התלמידות להתחשב בכל הפרמטרים החיצוניים הקיימים בגוף ומשפיעים על המראה, כשבמיוחד מושם דגש על התאמת הגבה למבנה העיניים ותווי הפנים של הלקוחה.

לפרטים נוספים

מסכות

במכללה למקצועות הקוסמטיקה של ג'יי ג'יי, המכשירה אלפי קוסמטיקאיות מדי שנה, תוכלו ללמוד על שיטות הטיפול הייחודיות, הנעשות באמצעות המסכות, המוצעות בשוק, תחשפו להשפעותיהן של המסכות ולאופן השפעתן על המטופל וכן תלמדו לעומק על הרכבן של מסכות אלו. ההשתתפות בקורס מסכות תאפשר לכם להיחשף למגוון הרחב של המסכות, הקיים בשוק...

לפרטים נוספים

לימודי קוסמטיקה רפואית

לימודי הקורס כוללים 2 שלבים – מעשי ועיוני. הלימודי העיוניים מועברים ע"י רופאים בכירים המעבירים את הידע שנרכש אצלם בהרצאה מעמיקה על מבינה העור, הבעיות הקיימות בו, ודרכי הטיפול בהן. כמו כן, בשלב העיוני מועברות הרצאות של מדריכות הקוסמטיקה המוסמכות שלנו, שהן הטובות ביותר בתחומן.

לפרטים נוספים

פילינג

אחד הטיפולים הקוסמטיים המובילים ביותר בשנים האחרונות הוא הפילינג. הפילינג הינו תהליך של קילוף תאי העור המתים, הנמצאים על שכבת העור החיצונית. קיימים כמה סוגי פילינג: פילינג קרם, פילינג גרגרים, פילינג מחומרים טבעיים, פילינג עמוק ורפואי ועוד.

לפרטים נוספים

סדנת שזירת ריסים

סדנת שזירת ריסים ילמד אתכן טכניקות שונות לביצוע השזירה – מדריכות הקורס הינן נשות מקצוע עתירות ניסיון, ויעבירו לכן את הידע הרב הנרכש בצורה נוחה וברורה.

לפרטים נוספים