פרטים אודות מסלולי הלימוד ניתן לקבל גם בטלפון: 072-3341833

לקבלת שיחה מנציג מקצועי, מלאי את הפרטים הבאים:

*
*
*

קורס איפור לנערות

קורס איפור לנערות

 

כיום, היופי והטיפוח הוא אחד הדברים החשובים ביותר לנערות בחברה הישראלית המודרנית. השמש הישראלית, בשילוב עם ההורמונים המתפרצים, מהווים שילוב מנצח  שלתוצאותיו לרוב השלכות משמעותיות ביותר על הביטחון העצמי של הנערה.

לכן, אנו מזמינים אתכן לשלוח את ילדתכן לקורס איפור לנערות הנערך במכללת ג'וליה ג'ייקובסון, המכללה המובילה בישראל בתחום הטיפוח והיופי.

במהלך הקורס, הנערות תלמדנה טכניקות ויישומי איפור המתאימים במיוחד לצרכיהן הייחודיים. כל אם מכירה את זה – הבת מתאפרת בצורה אגרסיבית, מורחת שחור בעיניים ונראית כאילו יצאה מסרט אימה של בני טיפש-עשרה. ובכן, הלימודים בקורס הם הפיתרון המושלם לכך – הקורס ילמד את הנערות בדיוק כיצד להתאפר עבור השימושים השונים, החל באיפור עדין לביה"ס ועד איפור כוללני יותר למסיבות ובילויים.

כמו כן, הלימודים יסייעו לנערות להתמודד עם פגמי העור שנוטים לתקוף נערות בגיל ההתבגרות.  הן לומדות להתמודד עם האקנה, לנקות את עור הפנים בצורה מיטבית, ולמעשה את החומר הבסיסי שישמש אותן בעתיד, כשהן תהפוכנה לנשים בוגרות.

חשוב לציין, כי פגמי  עור לעיתים רבות  גורמים לדיכאון עמוק אצל נערות מתבגרות, והיכולת להתמודד עימם באמצעות איפור מספקות להן כלי משמעותי לשיפור איכות החיים.

הקורס מהווה מקפצה של ממש עבור הנערות שחוות אותו, ומספק להן פרספקטיבה טובה על עולם היופי והטיפוח. בניגוד לתפיסה המוחצנת שהן סופגות במקלטי הטלוויזיה והקולנוע, הקורס יחנך אותן לאיפור נשי ומושך, ועם זאת עדין וקלאסי כשצריך. מעבר לזה, במהלך הקורס הנערות לומדות על ההשלכות החברתיות השונות של המראה החיצוני, ובפרט על השלכות האיפור.

בצורה זו, אנו מספקים לנערה המתבגרת את כל הכלים להתמודד עם העולם החדש הנגלה לפניה,  ומאפשרים לה ליהנות ממנו עד תום!

הקורס עשוי להוות מתנה מקורית ומדליקה במיוחד לימי הולדת/ בת מצווה/ מסיבות כיתה. אם אתן מעוניינות במתנה מושלמת לאירוע מושלם – הקורס בדיוק בשבילכן!