פרטים אודות מסלולי הלימוד ניתן לקבל גם בטלפון: 072-3341833

לקבלת שיחה מנציג מקצועי, מלאי את הפרטים הבאים:

*
*
*

קורס לקישוטי ציפורניים

 

משך הקורס: 5 מפגשים.

מנחת הקורס: יפה רביבו

החלה את עיסוקה במקצוע מ 1994

מאז מורה לבניית ציפורניים, סדנאות לקישוטי ציפורניים, סדנאות לשיפור הבניה ורענונה

משמשת כשופטת בתחרויות בתחום הציפורניים בתערוכות ובכנסים

קורס לקישוטי ציפורניים

 

רוצה לדעת לקשט ציפורניים בצורה אומנותית ויפה? חולמת להביא לידי ביטוי את הכישרון החבוי עמוק בתוכך? ברוכה הבאה לקורס קישוטי הציפורניים במכללת ג'וליה ג'ייקובסון!

מי מאיתנו לא נהנית ללכת לקוסמטיקאית  ולזכות לקישוט ציפורניים יפה ומושך, שמקנה לציפורניים שלנו מראה ייחודי המבטא את אופיינו?

יש נשים המעדיפות את הציפורניים שלהן ורודות, שחורות, ארוכות וקצרות – ועתה אתן תוכלנה לספק להן זאת!

קורס קישוטי ציפורניים במכללה מקיף את תחום העיצוב הנשי והפופולארי. בין השאר, במהלך הקורס תלמדנה להכיר את סוגי הציפורניים השונים ואת העיצובים המתאימים להן, ג'לים שונים, מריחת לקים ופרנץ', חיטוי ועיקור, המכשור החשמלי בתחום, בעיות אלרגיות שעשויות להתרחש, וכו'.

הקורס מועבר ע"י מדריכות הקוסמטיקה המוסמכות של המכללה, שהינן בעלות נסיון רב שנים בתחום, עם אווירה ידידותית וכיפית, במתחם המכללה הנעים לשהייה!

למעשה, מדובר בקורס שיכשיר אתכן לעבודה במכוני הקוסמטיקה, בתחום המניקור שהינו פופולארי למדיי. הדרישות בשוק למניקוריסטיות הינן בלתי נגמרות, מכיוון שכמעט ואין אישה שאינה נהנית לפנק עצמה בקישוט ציפורניים יפה!

לקישוטים אלה יש שלל תפקודים עבור האישה – הם מבטאים אופיה, רצונותיה, ולעיתים סתם נראים עליה טוב. במהלך הקורס, תלמדנה כיצד להתאים את קישוט הציפורניים ללקוחה הספציפית שנמצאת מולכן!  ומה יותר טוב מלקוחה מרוצה, עם  קישוטי ציפורניים חדשים ומהממים?

לסיכום, אין זה משנה אם את מעוניינת  בקורס כדי לעסוק בתחום, כדי לקשט את ציפורנייך או ציפורני חברותייך- במכללת ג'וליה ג'ייקובסון, תקבלי את כל הכלים להצליח!