פרטים אודות מסלולי הלימוד ניתן לקבל גם בטלפון: 072-3341833

לקבלת שיחה מנציג מקצועי, מלאי את הפרטים הבאים:

*
*
*

רפואה קוסמטית

רפואה קוסמטית

 

כפי שאתם ודאי יודעים, ככל שחולפות השנים גוברת המודעות לחשיבות איכות החיים והבריאות. למדע הקוסמטיקה, יש מגוון אפשרויות  להשפיע ולשפר את איכות הבריאות של לקוחות מטופלים. למעשה, קוסמטיקה אינטגרטיבית היא אחד הנושאים החשובים בעולם הטיפוח והיופי כיום – בעולם בו אנו חיים, קוסמטיקה היא אינה רק אמצעי לטיפוח, אלא אמצעי לחיים ממש.

במכללת ג'וליה ג'ייקובסון, תקבלו השכלה מקיפה בנושא.

בין השאר, תוכלו ללמוד במכללה את הנושאים הבאים:

  •  שיטות אבחון טבעיות למחלות שונות – שיטות אבחון שלעיתים חושפות דברים שהמדע הקונבציונאלי אינו מצליח להתמודד עימם.
  • ארומתרפיה – המהווה שילוב של ניחוח מענג עם טיפול בגוף ובנפש. ארומתרפיה נעזרת בשמנים ארומטיים להקלה על בעיות שונות, והיא אחד מסוגי הרפואה ההוליסטית הפופולאריים בעולם.
  • תזונה לבריאות העור – להשפעת התזונה על בריאות העור יש מגוון מאפיינים – בריאותיים וקוסמטיים כאחד, עליהם תוכלו ללמוד במכללה.
  • טיפולים טבעיים למחלות עור – במכללה תוכלו ללמוד על מגוון טיפולים טבעיים שנועדו לטפל בבעיות עור שונות כמו אקנה, פסוריאזיס, דלקות שונות, ולמעשה כל בעיית עור שאתם יכולים להעלות על הדעת.
  • אנטי אייג'ינג – אחד הנושאים החשובים לאנשים בוגרים הוא טיפולי אנטי אייג'ינג. במכללה נלמדים כל סוגי טיפולי האנטי אייג'ינג – מטיפולים טבעיים או כימיים, ועד טיפול אנטי אייג'ינג דרך דיקור ויישור קמטוטים.

 אנו מאמינים כי לאחר הלימודים במכללה, תזכו למקצוע רווחי ביותר. ועם זאת, אנו שמים דגש על ההשכלה המורחבת של תלמידותינו ומעוניינים להרחיב את אופקיהן. מסיבה זו, בחרנו לשים דגש על שילובי הקוסמטיקה האינטגרטיבית ברפואה – שילוב שבהחלט עשוי להקל על הבעיות השונות של לקוחותיכן העתידיות, או אפילו לסייע לכן – עצמכן, בהמשך הדרך.