פרטים אודות מסלולי הלימוד ניתן לקבל גם בטלפון: 072-3341833

לקבלת שיחה מנציג מקצועי, מלאי את הפרטים הבאים:

*
*
*

קורס עיסוי באבנים חמות

עיסוי באבנים חמות הוא חלק מסוגי העיסויים הנערכים באופן שותף. לאבנים החמות, שהם למעשה 42 חלוקי נחל, סגולות רפואיות רבות כגון היכולת לגרום להרגעת הגוף. יש הטוענים כי שיטת עיסוי זו אף מנקה רעלים מהגוף, אך זו לא הוכחה באופן מדעי. 

בראייה היסטורית

שיטת העיסוי היא אינדיאנית, ופועלת על ידי חימום חלוקי נחל יחד עם שמני מרפא. מטרתו העיקרית היא ליצור תחושת רוגע אצל המטופל, ואת השלווה שממילא קיימת באמצעות עיסוי קלאסי.

תחום לימודים חיוני לעתיד

נושאי קורס זה ניתן ללמוד כחלק ממסלולי מכללה לקוסמטיקה. עיסוי באמצעות אבנים חמות נפוץ מאוד, בעיקר עבור אלו המעוניינים לשדרג את הפינוק הסטנדרטי. כל מעסה צריך להכיר ולדעת לבצע טכניקות מגוונות של עיסוי, באם מעוניין לפתוח קליניקה עצמאית או לעבוד בתחום כשכיר. מכללת JJ מאפשרת ללמוד את הנושאים הרלוונטיים, בקורס מזורז המקנה בסיומו גם ניסיון רב.

טיפול יתאפשר לאחר הבנה מקסימלית של כל החומר, והתנסות בפועל במהלך השיעורים.

למתעניינים מוצעת פגישת ייעוץ, לבחינת תיאום ציפיות ורצון להשתלב במסלול זה.

חייגי עכשיו - 072-3341833

עיסוי אבנים חמות

עיסוי שבדי הוא הדרך הבטוחה להגיע לשלווה מושלמת ואיזון נפשי הרמוני... לעיסוי השבדי השלכות גופניות מרחיקות לכת, לאחר העיסוי העור זוכה לתחושת גמישות, ברק וטוהר.
עיסוי באבנים חמות - האבנים החמות מעבירות אל המטופל את האנרגיה הרבה שטמונה בתוכן, ומספקות תחושת אנרגיה ו"מילוי מחדש". הקורסים מועברים באווירה כיפית ונעימה על ידי אנשי עיסוי מקצועיים ובעלי ותק רב בתחום.

לפרטים נוספים