פרטים אודות מסלולי הלימוד ניתן לקבל גם בטלפון: 072-3341833

לקבלת שיחה מנציג מקצועי, מלאי את הפרטים הבאים:

*
*
*

קורס אפילציה

אפילציה זו הדרך להסיר שיער מהגוף לצמיתות או לכל היותר לטווח ארוך. באמצעות הלחמה של פריצות נימי דם, המתנתקים כך מהמטריקס,  ניתן למנוע את צמחית השיער.התהליך הנו קוסמטי, המאפשר להגיע לתוצאה סופית בדמות עור חלק ונעים למגע. זוהי אינה קלישאה וסיפורי ההצלחה לא מאחרים להגיע.
 
מכללת JJ מעניקה לכל אחת את הזכות להיות זו שתבצע את ההליך המבוקש. כחלק ממערך לימודי קוסמטיקה רפואית תוכלו לקבל מענה עבור נושאים מעניינים, שיאפשרו לפתוח בקריירה עתידית בתחום. כך למשל שימוש בהליך קוסמטי עבור הסרת שיער, יבטיח איכות גבוהה במהלך הטיפול וקבלת התוצאה הנכונה עבור כל אחד ואחת.
 
תלמידות בקורס חוות את כל מה שנפוץ בתחום, לרבות ביצוע התנסות בפועל. יישום החומר העיוני מגדיל את סיכויי ההצלחה ומאפשר היכרות עם העולם האמיתי. חלומה של כל סטודנטית הוא לפתוח קליניקה עצמאית, ובעזרת סגל מרצים מוביל ניתן להגיע אליה ביתר פשטות. אז אם קוסמטיקה זה התחום שלך, כעת תוכלי להפוך אותו למקצוע. קראו עוד על קורס אפילציה במכללה.
 
 

חייגי עכשיו - 072-3341833

לימודי אפילציה

קורס הסרת שיער במכללה, הוא הקורס המקיף והמקצועי ביותר הקיים בשוק כיום. הקורס מקיף את כל הנושאים הסובבים את עולם הסרת השיער.
במהלך הקורס תלמדו על סוגי הסרות השיער השונים, החל בהסרת שיער פשוטה בפינצטה, כלה באפילציה – שהיא למעשה סדרת פולסים חשמליים לשורש השיערה, ועד אינפרא אדום השורף את השיערה עד לבסיסה! הכל בליווי צמוד, באמצעות הדרכה ברורה ויעילה.

לפרטים נוספים

קורס שעווה ועיצוב גבות

קורס עיצוב גבות ושעווה במכללת ג'וליה ג'ייקובסון, מלמד את התלמידות להתחשב בכל הפרמטרים החיצוניים הקיימים בגוף ומשפיעים על המראה, כשבמיוחד מושם דגש על התאמת הגבה למבנה העיניים ותווי הפנים של הלקוחה.

לפרטים נוספים

אפילציה

אפילציה היא השיטה המודרנית ביותר להסרת השיער, וזו הנחשבת ליעילה ביותר. במהלך קורס האפילציה במכללת ג'וליה ג'ייקובסון, תקבלו הסבר מקיף על התחום- תכירו את מבנה השיערה, צמיחתה ותפקידה בגוף, תלמדו על השפעות חומרים שונים ביחס לצמיחת השיערה והסרתה, תקבלו הסברים אנטומיים וכמו כן תלמדו באילו מצבים אסור לבצע אפילציה.

לפרטים נוספים

קורס אפילציה

אפילציה הינה שיטה להסרת שיער עודף מהגוף לצמיתות.

לפרטים נוספים