פרטים אודות מסלולי הלימוד ניתן לקבל גם בטלפון: 072-3341833

לקבלת שיחה מנציג מקצועי, מלאי את הפרטים הבאים:

*
*
*

קוסמטיקה רפואית או קוסמטיקה פרא רפואית זו השאלה

קוסמטיקה רפואית או קוסמטיקה פרא רפואית זו השאלה

מעוניינת בקוסמטיקאית מומחית? JJ הכשירה מאד קוסמטיקאיות ברמה הגבוהה ביותר. התקשרי אלינו ונדאג לקשר אותך לקוסמטיקאית המתאימה לך ביותר.

לאחרונה התעוררו מספר שאלות לגבי התארים המוצמדים למקצוע ה "קוסמטיקה"

אז איך ומדוע הם נוצרו?

אין ספק כי המונחים השונים נועדו להבחין בין קוסמטיקאית שסיימה מסלול רגיל, מה שנקרא שלב 1, ומכונה קוסמטיקאית רפואית לבין קוסמטיקאית שהרחיבה את נושאי הלימוד הן מבחינת הידע והן מבחינת טכניקות עבודה וטיפול ומכונה קוסמטיקאית פרא רפואית.

האם המונחים הללו נועדו להטעות את הציבור?, התשובה חד משמעית לא.

כאשר לקוחה פונה לקוסמטיקאית להוריד שומה, במקום לפנות לרופא עור או כירורג, זה אותו דבר אם היא תפנה למי שאינו מורשה להזריק חומרי מילוי בכל אזור שהוא להזרקות

אם תרצו להיכנס לאחד מהמקצועות המעניינים והמובקשים במשק, תוכלו להרשם כבר עכשיו ללימודי קוסמטיקה רפואית ברשת ולרכוש את הידע הנחוץ כדי להתחיל את הקריירה הבאה שלכם.

וכאן עולות מספר שאלות לגבי התנהלות הלקוחה ולגבי הקוסמטיקאית

ברור שאנחנו נגד הטעיית הציבור, נגד ביצוע טיפולים שאינם בתחום עיסוקה של הקוסמטיקאית, אך לצערי כמו בכל מקצוע יהיו כאלו שיציעו שירותים וטיפולים שאסור להם לבצע

ומנגד הלקוחות חייבים לבדוק למי לפנות, איזה טיפול יכולים ורוצים לקבל ומי מוסמך לבצע טיפול זה

אז מה אמרנו?

קוסמטיקה רפואית או לימודי קוסמטיקה רפואית או קורס קוסמטיקה רפואית או קוסמטיקה פרא רפואית?  מעולם לא נטען כי זה נושק לרפואה אבל בהחלט ניתן ליצור שיתוף פעולה עם רופאי עור או רופאים המורשים להזריק עפ"י חוק.

קוסמטיקאיות בוגרות JJ (זוהי רשימה חלקית, אנא התקשרו אלינו למציאת הקוסמטיקאית המתאימה ביותר)