פרטים אודות מסלולי הלימוד ניתן לקבל גם בטלפון: 072-3341833

לקבלת שיחה מנציג מקצועי, מלאי את הפרטים הבאים:

*
*
*

לימודי סו ג'וק

 

אם אתם מתעניינים בלימודי סו ג'וק, שהם דיקור קוריאני, הגעתם למקום הנכון.

כל אחד מאיתנו יודע , לימודי וסדנאות איפור ומקצועות היופי הם מקצוע שאנשים לומדים, שכולנו מחבבים ומחבבות . לא קיימת אישה שמסרבת להתאפר, ולעולם לא תמצאו גבר שלא אוהב מפעם לפעם בנות שאוהבות להתאפר .


לכן , בקלות אפשר לאתר מס' מוסדות השכלה גבוהה שכל תפקידן הוא ללמד את התלמידים כיצד לבצע מטלות קוסמטיות , כלומר לימודי קוסמטיקה, ובין היתר לימודי איפור ועוד כל מיני דברים אחרים הקשורים לעולם היופי .


עובדה זו אינה ברור מאליו , נרתעים מעולם היופי . ישנן הרבה נשים שמאמינות , כי מריחה מוגזמת מדיי – או איפור מוגזם מדיי, עשוי למנוע מהעור להתחדש . אותן נשים טוענות כי מריחת כמות מוגזמת מדיי של איפור עשויה לגרום להתבלות מוקדמת של עור הפנים , יחד עם עוד מס' עובדות בעייתיות מעבר לכך, שעשויות לתפוס מקומן בגלל איפור לא אסתטי, סמייל קולג' ופורום.


תחום לימודים מומלץ שאפשר להתקדם בו כדי לשפר את האופן שבו אתם רואים את העולם , הוא תחום לימודי דיקור אינדיאני ורפואה מהטבע . בעוד ישנם מבקרים עם הרבה אג'נדה לתחום הבנה זה – אנשים חושבים כי מדובר בעבודה בעיניים ולא באמת באופן ידע הקיים במציאות .

למרות זאת, מחקרים הקיימים אצל הרבה אנשים מוכיחים כי הרפואה האלטרנטיבית אכן קיימת במציאות , ואין זה משנה כיצד תעיינו על זה- היות ואנו רואים כי מחקרים מוכחים מצביעים על תוצאה ספציפית , ייתכן מאד שמדובר באמת .


מכיוון שזה המצב , אחד הדברים שאנו היינו מציעים לכם לעשות הוא לשמור על המצב התקין . בחרו לעצמכם משהו שניתן לעבוד בו שאתם מרגישים אליו משיכה מסוימת , ונסו להיאחז בו כדי לטפס על הרים חדשים .


לפעמים , זה עשוי להיראות קשה – הצלחה בחיים היא איננה דבר פשוט . ולמרות עובדה זו, כל אדם צריך לדעת שכאשר ההשכלה מצליחה ואתם הולכים לעבודה משתלמת , לבסוף המאמץ יצא טוב .


אז אל תסרבו לדעת, והבינו עובדה אחת ונכונה – לימודי הבנה הם לא משהו שלילי ומעולם לא היו. נכון, הם נראים בחברה קצת פחות מלימודים להשכלה גבוהה , אך עדיין - אסור לזלזל בלימודי מקצוע .