פרטים אודות מסלולי הלימוד ניתן לקבל גם בטלפון: 072-3341833

לקבלת שיחה מנציג מקצועי, מלאי את הפרטים הבאים:

*
*
*

סדנת עיסוי כף הרגל

מי מאיתנו לא חווה כאבים בלתי פוסקים, הנובעים מעמידה ממושכת? כפות הרגליים שלנו זקוקות למנוחה מהשעות הרבות בנעליים סגורות, ובצעידה על עקבים. מכללת JJ מעניקה לכם את האפשרות להצטרף לסדנת עיסוי כף הרגל. הלימוד מכיל בתוכו תרגול מעשי, בסיומו כל סטודנטית תוכל לקבל את כל הכלים שיאפשרו לה להצליח גם ברמת הקריירה. הבנת שיטות שונות המותאמות לצרכים שונים, הם  אלו שיהפכו כל מעסה למקצוען.

עיסוי כף רגל כחלק ממערך לימודי קוסמטיקה מוכר לנו ממדינות המזרח הרחוק, כגון תאילנד. ניתן לבצע אותו במגוון דרכים, אך בסופו של עניין הידיים הם אלו שמשחקות תפקיד מרכזי בשדה הקרב. סדנת ההעשרה הזו מגיעה לאחר ביקוש רב מצד מעסים ומעסות, המעוניינים בהשלמה איכותית לתחום אותו למדו. מי שאינה בעלת ניסיון בתחום, תוכל להצטרף לסדנה ולהבטיח הקניית ידע אישי שישמש בעתיד כקרש קפיצה להצלחה.

חייגי עכשיו - 072-3341833

עיסוי אבנים חמות

עיסוי שבדי הוא הדרך הבטוחה להגיע לשלווה מושלמת ואיזון נפשי הרמוני... לעיסוי השבדי השלכות גופניות מרחיקות לכת, לאחר העיסוי העור זוכה לתחושת גמישות, ברק וטוהר.
עיסוי באבנים חמות - האבנים החמות מעבירות אל המטופל את האנרגיה הרבה שטמונה בתוכן, ומספקות תחושת אנרגיה ו"מילוי מחדש". הקורסים מועברים באווירה כיפית ונעימה על ידי אנשי עיסוי מקצועיים ובעלי ותק רב בתחום.

לפרטים נוספים