פרטים אודות מסלולי הלימוד ניתן לקבל גם בטלפון: 072-3341833

לקבלת שיחה מנציג מקצועי, מלאי את הפרטים הבאים:

*
*
*

לימודי דיקור קוסמטי - אנטי אייג'ינג

דיקור קוסמטי הנו שיטת טיפול הולסטית שמקורה מהרפואה הסינית. המטרה היא לטפל בסימני הגיל ללא הזרקת דיו וללא תרופות החלמה. מדובר איפוא בהליך טבעי לחלוטין, המביא לשיפור מראה העור, הפחתת קמטים והעלמתם, שיפור אלסטיות השרירים והרמת הפנים עד לכדי מתיחה איכותית ללא כל כאב. 

נשים רבות חוששות ממעבר לגילאים מתקדמים, אשר מביאים עמם שינויים רציניים בכל הקשור למראה הפנים. הטכנולוגיה העכשווית  מאפשרת לנו להכיר שיטות שונות, שיאפשרו לטפל בעור הפנים בהליך טבעי וללא שום כאב. שאנו מדברים על טבעי אנחנו בעצם אומרים הכל, כי טיפול שנעשה על ידי הזרקת חומרים לעיתים עלול להזיק לנו יותר מלהועיל. 

שיטה מסורתית בדרך אליכם 

לימודי דיקור קוסמטי - אנטי אייג'נג מאפשרים לכל אחת להכיר את השיטה המפורסמת, שכבר הוכיחה את עצמה במקומות רבים בעולם. הרפואה הסינית מביאה עימה את שיא התחקום בכל הנוגע לבריאות, ומאפשרת לנו תחושת ביטחון שכל ההליך יהיה טבעי לחלוטין.  

 שמירה על איכות חיים טובה ומיוחדת, היא נחלתו של הכלל. נשים מקשרות איכות חיים עם מראה הפנים שלהם. אנו מוצאים את עצמנו מדי יום מתמודדים עם גורמים רבים, שלעיתים שופטים אותנו על פי מראה הפנים. הסימנים הנוצרים על העור עשויים להעיד על הגיל שלנו, ואילו הפתרון האולטימטיבי יכול להיעשות בצורה טבעית מיוחדת. 


במסגרת מסלול לימודים איכותי, ניתן ללמוד את הכל בנוגע להליך ייחודי וחסר פשרות. אנו מצליחים להניע כל אחת לבנות את העתיד שלה, באמצעות הקניית ידע מסודר ואיכותי. אנו מאפשרים לכל אחת ליהנות מתוכנית לימודים מסודרת, אשר תספק הנאה והכוונה מקצועית גם יחד.

ניתן להעשיר את הידע באמצעות קורס קוסמטיקה פרא רפואית, קורס שעווה ועיצוב גבות, קורס אנטי אייג'נג.  

דיקור קוסמטי אנטי אייג'ינג

הדרך הבטוחה לטיפול בקמטים

לפרטים נוספים